Doprava zdarma
Cena s DPH 2 739,00 € Cena bez DPH 2 282,50 € Ušetríte

Momentálne nedostupné
Priemerné hodnotenie
5 / 5
Hodnotené 1×
5
4
3
2
1

Základný opis

Dokonalosť obrazu

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Stopercentná farebnosť s miliardou odtieňov

Samsung QLED 2019 predstavuje vrchol obrazovej kvality. Jej panel využíva technológiu Quantum Dot, vďaka ktorej dokáže zobraziť 100% objem farieb bez ohľadu na jas sledovanej scény. A desetibitová farebná hĺbka prináša 1,07 miliardy odtieňov pre maximálne realistickú podívanou.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Priame podsvietenia pre perfektný kontrast

Zadné podsvietenie panela Direct Full Array 16X je u QLED 2019 zárukou vynikajúceho kontrastu, presné farebnosti a hĺbky obrazu. Vďaka úprave intenzity podsvietenia si tak čierne oblasti záberu zachovajú skutočne temný, nie sivastý nádych. Navyše nezaniknú ani tie najjemnejšie detaily, ktoré zostanú jasné a zreteľné. A vychutnáte si ich pri sledovaní takmer z akéhokoľvek miesta. Ultraširoký pozorovací uhol nových QLED je totiž zárukou skvelého zážitku nielen priamo pred obrazovkou.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Mimoriadne vysoký dynamický rozsah

Prostredníctvom technológie Quantum HDR 16X si na obrazovke QLED 2019 vychutnáte obsah s vysokým dynamickým rozsahom. Takže vo tmavých scénach nezmizne kresba v tieňoch, kým v žiarivých záberoch nebudú detaily potlačené ani intenzívnym svetlom.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Pokročilá herné optimalizácia

Samsung QLED 2019 sa vyznačujú nízkou dobou odozvy a podporou FreeSync (vrr) pre plynulé hranie bez nepríjemného trhania obrazu. Režim Auto Game Mode pre analýzu a optimalizáciu herného audia a videa využijete s aplikáciou Steam Link aj so zapojenými konzolami PS4, XBOX alebo Nintendo Switch. A ešte vám nová QLED pomocou funkcie Dynamic Black Equalizer vylepší viditeľnosť v temných častiach obrazu pre lepšiu identifikáciu nepriateľov skrývajúcich sa v tieňoch.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Umelá inteligencia pre 4K upscaling

Vysoký výkon a rozsiahle možnosti procesora Quantum 4K odhalíte na prvý pohľad. Práve s jeho pomocou a za prispenia umelej inteligencie a strojového učenia totiž QLED vykonáva redukciu šumu, navýšenie ostrosti a upscaling obsahu v nižšom rozlíšení do kvality blížiace sa 4K. Navyše dokáže upraviť prehrávaný zvuk i obraz podľa okolitých podmienok. Takže aj dobre vyzerajúci zdrojové video ešte o niečo vylepší.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Jediný kábel pre dáta i energiu

Dizajnové riešenie One Invisible Connection vám dáva možnosť do vašej QLED zapojiť jediný a takmer nepostrehnuteľný kábel. Ten sa okrem napájania a prenosu dát postará io čistotu priestoru v okolí obrazovky. Tú totiž prepojí s rozbočovačom pre zapojenie ďalších zariadení, ktorý môže zostať ukrytý tak, aby vás pri sledovaní nerušil. K elegantnému vzhľadu a bezchybnému diváckemu zážitku potom prispieva i dizajn s úplne minimálnymi rámčekmi.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Obsah na neaktívnej obrazovke

Aj keď Samsung QLED vypnete, stále vám poslúži ako inteligentný displej. V režime Ambient dokáže napodobniť dizajn a farebnosť okolité steny, zobraziť aktuálny čas, ale aj ďalšie okrasné prvky alebo vami zvolenej fotografie. Je len na vás, na čo obrazovku premeníte, keď práve nesledujete obľúbené filmy a seriály.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Súčasť inteligentnej domácnosti

Samsung QLED 2019 sa stane prirodzeným doplnkom vášho chytrého domova. Môžete cez ňu ovládať ďalšie inteligentné spotrebiče, spustíte na nej interaktívne aplikácie aj online streamovanie obsahu. A vďaka intuitívnemu menu Smart Hub a univerzálnemu diaľkovému ovládaču One Remote budú jej praktické funkcie aj ponuka zábavy vždy okamžite na dosah.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Kľúčové vlastnosti

QLED 55 "Smart TV s rozlíšením 4K UHD (3840 x 2160 px). Obrazový systém Q Engine. Index kvality obrazu 4 000.  Quantum Dot Panel,  100% objem farieb, p priamu zadné podsvietenie,  Q HDR 2000 / HDR10 +, technológia Direct Full array 16X. Ultraširoký pozorovací uhol, f antastické herné funkcie a pokročilý herný displej, sila prvotriedneho procesora Quantum 4K, umelá inteligencia AI Upscaling. Obrazovka podľa vášho vkusu - splynutie so stenou, dizajnový vzor, vlastné obrazy alebo svetelná show.

Uhlopriečka obrazovky v palcoch/cm 65"/165cm
Typ displeja LCD LED Quantum Dot (Qled)
Rozlíšenie obrazovky 3840 × 2160 (4K UHD)
Obrazová frekvencia v Hz 100 Hz
Technológia spracovania obrazu 4000 Picture Quality Index PQI
Typ procesora TV Quantum 4K
Tuner DVB 2x T/T2/C/S/S2
Tuner DVB-T2 (terestriál) Áno
Tuner DVB-S2 (satelit) Áno
Počet tunerov 2
Zvukový režim Dolby Digital Plus
Zvukový výkon (W) 60W
Smart TV Áno
Operačný systém Tizen
WiFi Áno
Bluetooth Áno
Nahrávanie na USB/HDD Áno
HDMI vstup 4
USB vstup 3
Scart (RGB/CVBS) Nie
Kompozitný vstup CVBS (RCA) Nie
Komponentný vstup YPbPr Nie
Digitálny audio výstup Optical TOSLINK
Slúchadlový výstup 3,5 mm Nie
Ethernet (LAN) Áno
VGA Nie
PC audio vstup Nie
Energetická trieda B
Rozmery TV bez podstavca Š/V/H 1450,1 × 831,2 × 39,9
Rozmery TV s podstavcom Š/V/H 1450,1 × 921 × 285,3
Hmotnosť TV bez podstavca 27.80
Hmotnosť TV s podstavcom 34.70
Špecialne diaľkové ovládanie Áno Samsung Smart
Ďalšie parametre TV HDR10+,HLG,Zrkadlenie,HbbTV,AI,
Marek Poleč,
5

Q90R QLED od spoločnosti Samsung je výnimočná televízia s výhodami, ktoré ponúkajú OLED televízory.<br /> <br /> Q90 je televízor s podsvietením, s podobnou kvalitou čiernej farby akú poskytujú iba OLED televízory, s pozorovacími uhlami podobnými OLED, pričom si zachováva svoju vlastnú výhodu vyššieho jasu. Tiež sa môže pochváliť brilantnými farbami a vynikajúcimi tmavými detailmi, nehovoriac o vynikajúcom operačnom systéme plnom aplikácií.<br /> <br /> Toto je adept na najlepší televízor v roku 2019

 Klady
 Zápory
  • Brilantný obraz
  • Skvelý zvuk
  • Vysoký jas
  • Kvalita čiernej farby
  • Vyššia cena