Doprava zdarma
Cena s DPH 879,00 € Cena bez DPH 732,50 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

Nechajte sa pohltiť miliardou farebných odtieňov

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Stopercentná farebnosť s miliardou odtieňov

Samsung QLED 2019 predstavuje vrchol obrazovej kvality. Jej panel využíva technológiu Quantum Dot, vďaka ktorej dokáže zobraziť 100% objem farieb bez ohľadu na jas sledovanej scény. A desetibitová farebná hĺbka prináša 1,07 miliardy odtieňov pre maximálne realistickú podívanou.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Pokročilá technológia HDR

QLED 2019 využíva technológiu Quantum HDR 4X, ktorá analyzuje každú scénu a upravuje rozsah jasu práve tak, aby si zábery zachovali čo najväčšiu úroveň detailov. V žiadnom odtieňa na obrazovke sa tak nestratí kresba, takže ani intenzívne svetlo, ani temná noc neznamenajú stratu kvality alebo obmedzenia toho, čo uvidíte.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Pokročilá herné optimalizácia

Samsung QLED 2019 sa vyznačujú nízkou dobou odozvy a podporou FreeSync (vrr) pre plynulé hranie bez nepríjemného trhania obrazu. Režim Auto Game Mode pre analýzu a optimalizáciu herného audia a videa využijete s aplikáciou Steam Link aj so zapojenými konzolami PS4, XBOX alebo Nintendo Switch. A ešte vám nová QLED pomocou funkcie Dynamic Black Equalizer vylepší viditeľnosť v temných častiach obrazu pre lepšiu identifikáciu nepriateľov skrývajúcich sa v tieňoch.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Umelá inteligencia pre 4K upscaling

Vysoký výkon a rozsiahle možnosti procesora Quantum 4K odhalíte na prvý pohľad. Práve s jeho pomocou a za prispenia umelej inteligencie a strojového učenia totiž QLED vykonáva redukciu šumu, navýšenie ostrosti a upscaling obsahu v nižšom rozlíšení do kvality blížiace sa 4K. Navyše dokáže upraviť prehrávaný zvuk i obraz podľa okolitých podmienok. Takže aj dobre vyzerajúci zdrojové video ešte o niečo vylepší.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Elegancia odľahčeného dizajnu

QLED 2019 od spoločnosti Samsung je ohraničená iba tenkým rámčekom, ktorý okrem elegantného vzhľadu poskytuje tiež príjemnejší divácky zážitok. Jemný rám totiž nie je nijako rušivý, takže vaše oči budú vnímať iba film či seriál, nie prvky okolo obrazovky.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Obsah na neaktívne obrazovke

Aj keď Samsung QLED vypnete, stále vám poslúži ako inteligentný displej. V režime Ambient dokáže napodobniť dizajn a farebnosť okolité steny, zobraziť aktuálny čas, ale aj ďalšie okrasné prvky alebo vami zvolenej fotografie. Je len na vás, na čo obrazovku premeníte, keď práve nesledujete obľúbené filmy a seriály.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Súčasť inteligentnej domácnosti

Samsung QLED 2019 sa stane prirodzeným doplnkom vášho chytrého domova. Môžete cez ňu ovládať ďalšie inteligentné spotrebiče, spustíte na nej interaktívne aplikácie aj online streamovanie obsahu. A vďaka intuitívnemu menu Smart Hub a univerzálnemu diaľkovému ovládaču One Remote budú jej praktické funkcie aj ponuka zábavy vždy okamžite na dosah.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

kľúčové vlastnosti

QLED 65 "Smart TV s rozlíšením 4K UHD (3840 x 2160 px). Obrazový systém Q Engine. Index kvality obrazu 2 400.  Quantum Dot Panel,  100% objem farieb,  HDR 10+, r ežim Ambient.  F antastické herné funkcie a pokročilý herné displej, sila prvotriedneho procesora Quantum 4K, umelá inteligencia AI Upscaling. Obrazovka podľa vášho vkusu - splynutie so stenou, dizajnový vzor, vlastné obrazy alebo svetelná show.

Uhlopriečka obrazovky v palcoch/cm 65"/165cm
Modelový rok 2019
Typ displeja LCD LED Quantum Dot (QLED)
Rozlíšenie obrazovky 3840 × 2160 (4K UHD)
Obrazová frekvencia v Hz 100 Hz
Technológia spracovania obrazu 3000 re Quality Index PQI
Typ procesora TV Quantum Processor 4K
Tuner DVB 2x T/T2/C/S/S2
Tuner DVB-T2 (terestriál) Áno
Tuner DVB-S2 (satelit) Áno
Počet tunerov 2
Zvukový režim Dolby Digital Plus
Zvukový výkon (RMS)(W) 2 x 10W
Smart TV (internet v TV) Áno
Operačný systém Tizen
WiFi Áno
Bluetooth Áno
Nahrávanie na USB/HDD Áno
HDMI vstup 4
USB vstup 2
Digitálny audio výstup Optical TOSLINK
Slúchadlový výstup 3,5 mm Nie
Analógové vstupy Nie
Ethernet (LAN) Áno
Energetická trieda A+
VESA (mm) 400 x 400
Rozmery TV bez podstavca Š/V/H 1456,1 × 836,6 × 59,2
Rozmery TV s podstavcom Š/V/H 1456,1 × 917 × 322,8
Hmotnosť TV bez podstavca 26,0
Hmotnosť TV s podstavcom 26,4
Špecialne diaľkové ovládanie Áno Samsung Smart
Ďalšie parametre TV HDR10+,HLG,Zrkadlenie,AI,

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.