Cena s DPH 969,00 € Cena bez DPH 807,50 € Ušetríte

Dostupnosť Na objednávku

Kód produktu 81158

Základný opis

Absolútne realistický obraz

Vďaka televízoru Q6F od spoločnosti Samsung bude váš divácky zážitok ešte bohatší. Až o miliardu farebných odtieňov, ktoré dokáže QLED TV zobraziť. Doprajte si ešte silnejší zážitok zo sledovania seriálov, filmov a ďalších programov, ktoré prirástli k vášmu srdcu. Televízor je totiž vybavený možnosťou zobraziť 100% farebný objem, vďaka ktorému získajú filmové zábery farby skutočnej prírody. Zobrazovaný obsah tak bude pôsobiť ostro a jasne, no zároveň realisticky.

Vychutnajte si úžasný kontrast

Buďte svedkami skvelého kontrastu, v ktorom vyniknú tie najtmavšie aj najsvetlejšie miesta vďaka sofistikovanému riešeniu Q Contrast. Vďaka skvelému vyváženiu jasu a tieňov objavíte vo filmových záberoch odohrávajúcich sa na televíznej obrazovke zariadenia Q6F od spoločnosti Samsung doposiaľ nevídané obrazové detaily.

Dokonalá dynamika obrazu

Nechajte sa úplne vtiahnuť do filmového deja a zamerajte sa na každý obrazový detail. Technológia HDR10+ vám zaistí vysoký dynamický rozsah a optimalizáciu zobrazovaných scén. Obraz bude teda v reálnom čase upravovaný tak, aby poskytol bohaté, no zároveň prirodzené farby.

Obrazové body mimo ohrozenia

Televízory z radu QLED necharakterizuje len skvelý farebný objem, neuveriteľný kontrast, výborný dynamický rozsah a skutočne vysoké rozlíšenie. Takisto dôležité je, že silný zážitok, ktorý vám ponúkajú, len tak nezostarne a nepodľahne opotrebovaniu. Panel televízoru je totiž vyrobený z anorganických materiálov, ktoré zabraňujú vypaľovaniu obrazových bodov. Vďaka tomu si môžete v pokoji vychutnávať sledovanie podľa vašej chuti bez strachu, že sledovaný obraz poškodí obrazovku.

Možnosť ukrytia káblov

Nenechajte káble narušiť dôkladne zariadený interiér vašej obývačky. Spoločnosť Samsung prichádza s riešením Clean Cable Solution, vďaka ktorému káble pripojené k televízoru zmiznú z vášho dohľadu. Nemusíte robiť viac než ich zapojiť do zariadenia a zatlačiť ich do drážky v zadnej strane televízora. V stojane si ich už potom jednoducho upracete podľa ľubovôle.

Zaujme vás za každých okolností

To, že práve nič nesledujete, ešte nemusí nutne znamenať, že televízor bude zobrazovať iba čiernu obrazovku. Spoločnosť Samsung prišla s riešením Ambient Mode, vďaka ktorému môže televízor Q6F obohacovať váš život aj keď bude mimo svojej bežnej prevádzky. Keď nebudete práve pozerať filmy alebo seriály, môže váš televízor zobrazovať užitočné informácie o počasí či izbovej teplote alebo tie najčerstvejšie správy. Takisto môže obrazovka jednoducho dopĺňať váš interiér zobrazením ladiacich farieb alebo vašich obľúbených fotografií. V spojení s telefónom pomocou Bluetooth konektivity môžete dokonca prostredníctvom televízora aj počúvať hudbu.

Jasný pohľad na jasný obraz

Doprajte si zážitok, pri ktorom sa budete vo vlastnej obývačke cítiť ako v luxusnej kinosále. Vychutnávať si každý detail zobrazovaného príbehu nie je teraz najmenší problém. Naplno sa ponoriť do filmovej reality vám umožní 360° dizajn televízoru Q6F. Bez akéhokoľvek obmedzenia vám dopraje skvelý pohľad na čistý a jasný obraz vašich obľúbených filmov. 

Zábava na dosah ruky

Majte pod kontrolou všetky možnosti zábavy, ktoré QLED TV ponúka prostredníctvom jednotného centra s jednoduchým a rýchlym ovládaním. Stačí vám diaľkový ovládač a šikovná funkcia Smart Hub, ktorá vám umožní okamžitý prístup ku všetkému dostupnému audiovizuálnemu obsahu. Už ho teda viac nebudete musieť komplikovane vyhľadávať a ostane vám tak viac času na samotné sledovanie. To sa bude vyznačovať ešte lepšou kvalitou, ktorú zabezpečí silný procesor Q Engine, ktorý posunie každý sledovaný záber na najvyššiu možnú úroveň. A váš divácky zážitok takisto.

Jednotné ovládanie

Na ovládanie niekoľkých zariadení prepojených s televízorom už nepotrebujete množstvo ovládačov. Je jedno, či chcete použiť DVD alebo Blu-ray prehrávač či hernú konzolu. Funkcie všetkých vašich zariadení budete mať pod kontrolou prostredníctvom inteligentného riešenia One Remote Control, ktoré umožňuje ovládanie viacerých prístrojov prostredníctvom jediného ovládača.

 

Uhlopriečka obrazovky v palcoch/cm 55"/140cm
Typ displeja LCD LED
Technológia displeja Qled Quantum Dot
Rozlíšenie obrazovky 4K UHD 3840x2160
Obrazová frekvencia v Hz 100 Hz
Technológia spracovania obrazu 2800 Picture Quality Index PQI
HDR (High dynamic range) Áno
Aktívne riadenie podsvietenia Áno
Typ procesora TV 4-jadrový Quad Core
Tuner DVB 2x T/T2/C/S/S2
Tuner DVB-T2 (terestriál) Áno
Tuner DVB-S2 (satelit) Áno
Počet tunerov 2
Zvukový režim Dolby Digital Plus
Zvukový výkon (W) 40W
Smart TV Áno
Android TV Nie
Operačný systém Tizen
WiFi Áno
Bluetooth Áno
DLNA Áno
Nahrávanie na USB/HDD Áno
HDMI vstup 4
USB vstup 2
Scart (RGB/CVBS) Nie
Kompozitný vstup CVBS (RCA) Nie
Komponentný vstup YPbPr Nie
Digitálny audio výstup Optical TOSLINK
Ethernet (LAN) Áno
Slúchadlový výstup 3,5 mm Nie
VGA Nie
PC audio vstup Nie
Energetická trieda A
Rozmery TV bez podstavca Š/V/H 1227,1 × 710,7 × 54,9
Rozmery TV s podstavcom Š/V/H 1227,1 × 779,2 × 247,7
Hmotnosť TV bez podstavca 17.7
Hmotnosť TV s podstavcom 17.2
Špecialne diaľkové ovládanie Áno Samsung Smart
Ďalšie parametre TV HLG,zrkadlenie,HbbTV,PIP,

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.