Doprava zdarma
Cena s DPH 799,00 € Cena bez DPH 665,83 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

QLED 43 "Smart TV s rozlíšením 4K UHD (3840 x 2160 px). Systém Q Contrast, HDR obraz, reproduktory Dolby Digital Plus. Oceníte silu prvotriedneho procesora Quantum 4K. Podporuje hlasové ovládanie, kompatibilný s Google Assistant a Amazon Alexa. Nechýba ani hlasový asistent Bixby od Samsungu. Má Wi-Fi, HDMI, USB, RJ45 aj Bluetooth. Prepracovaný dizajn so špičkovým dielenským spracovaním si vás získa, mimoriadna realistickosť obrazu vás dostane a vzhľad, kedy sa TV v pohotovostnom režime tvári ako obraz, je už len čerešničkou na torte.

Ozdobte svoju domácnosť umením

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Galéria svetovej úrovne u vás doma

Na stene vašej obývačky môže visieť dokonalá reprodukcie diel tých najlepších klasikov i zástupcov moderny. Vyberajte si z ohromujúcich zbierok obrazov i fotografií - vyskúšajte zadarmo neobmedzený prístup do služby Samsung Art Store .

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Prehľadná ponuka svetového umenia

Hľadáte konkrétny obraz či slávnou fotografiu od svojho obľúbeného umelca, alebo túžite po inšpiráciu? V Samsung Art Store vždy nájdete dielo, ktoré dokonale ozdobí váš pokoj . Môžete vyhľadávať napríklad podľa umeleckého smeru, objektu, alebo dokonca podľa prevládajúcej farby. Ako by ste sa prechádzali najlepšími galériami, mohli ukázať prstom na akýkoľvek obraz a zavesiť si ho doma.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Televízor a obraz v jednom

Keď je Frame TV zapnutý, ide o supermoderný televízor s dychberúcimi obrazom a inteligentnými funkciami. Keď ho vypnete, premení sa v nádhernej umelecké dielo . Vytvorte si vlastný priečinok s obľúbenými obrazmi a fotografiami, aby ste ich už nikdy nemuseli hľadať, a nastavte si časovač, ktorý ich bude premietať presne podľa vašich preferencií.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Rám podľa vášho vkusu

Vyberte si rám podľa svojho vkusu, štýlu interiéru a aktuálnych potrieb. Inštalácia by nemohla byť jednoduchšie - o rýchle pripevnenie aj prípadnú výmenu sa postarajú magnety. Rámy v našej ponuke nájdete tu .

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Čistý dizajn s chytrými funkciami

Spleť drôtov by narušovala elegantné prevedenie Frame TV. Využite možnosť pripojiť príslušenstvo k One Connect Box, ktorý môžete schovať mimo dohľadu a ktorý s televízorom prepája len takmer neviditeľný kábel One Invisible Connection . Obraz je vždy dokonalý, pretože televízor vďaka šikovným senzorom sám prispôsobuje jeho parametre okolitému osvetlenie, a to vrátane jasu a farby. Navyše šetrí energiu. Ak pohybový senzor zaznamená vašu prítomnosť, na displeji sa zobrazí zvolenej dielo. Pokiaľ ale miestnosť opustíte, obrazovka sa vypne.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Dizajn, ktorý sa vám prispôsobí

Vyberte si zo 7 možností rozloženia a 10 farieb pozadia, aby vami zvolené umelecké dielo dokonale vyniklo. Napomôže tomu aj možnosť postaviť televízor na mimoriadne elegantný stojan Studio Stand alebo ho zavesiť na držiak No Gap Wall-Mount, ktorý ho primkne tesne k stene. Televízor samozrejme budete môcť otáčať do strán aj nakláňať nahor alebo nadol, aby ste na neho vždy perfektne a pohodlne videli.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Dychberúca QLED obrazovka

Vychutnajte si špičkový obraz na paneli postavenom na technológii Quantum Dot. Vaše oči ohromí 100% farebný objem, vďaka ktorému sú farby realistické a výrazné v tmavých aj svetlých scénach . HDR 10+ ešte podčiarkuje úchvatnú farebnosť a kontrast, takže film vyzerá presne tak, ako režisér zamýšľal. Váš pohľad upúta aj samotný dizajn televízora, a kedykoľvek zatúžite po zmene, môžete ľahko a rýchlo vymeniť rámik TV za iné farebné prevedenie.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Zapadne do vašej chytré domácnosti

The Frame je skutočne šikovný televízor, ktorý zapadne do vašej smart domácnosti. Môžete ho ovládať svojím hlasom cez asistentku Bixby, prípadne využiť Google Assistant alebo Amazon Alexa. Už nepotrebujete ovládač k tomu, aby ste prepínali programy, menili hlasitosť alebo TV zapli a vypli. Majitelia zariadení Apple tiež ocenia podporu AirPlay 2, ktoré im na televízor umožní bezdrôtovo streamovať multimediálny obsah.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Nová generácia diaľkového ovládania

Na konferenčnom stolíku už nemusíte mať poskladané diaľkové ovládače. Náš moderný One Remote Control vám sprístupní nielen všetky funkcie vášho televízora, ale tiež zvládne ovládať pripojené zariadenia, ako sú soundbar, prehrávača či konzoly. Nestrácajte čas ovládaním a nastavovaním - užite si sledovanie. Vyhradená tlačidlá vás prenesú rovno späť seriálom na službách Netflix či Amazon Prime Video. Praktické možnosti ovládania a streamovanie ponúka aj aplikácie pre váš smartphone.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

kľúčové vlastnosti

QLED 43 "Smart TV s rozlíšením 4K UHD (3840 x 2160 px). Systém Q Contrast, HDR obraz, reproduktory Dolby Digital Plus. Oceníte silu prvotriedneho procesora Quantum 4K. Podporuje hlasové ovládanie , kompatibilný s Google Assistant a Amazon Alexa. Nechýba ani hlasový asistent Bixby od Samsungu. Má Wi-Fi, HDMI, USB, RJ45 aj Bluetooth. Prepracovaný dizajn so špičkovým dielenským spracovaním si vás získa, mimoriadna realistickosť obrazu vás dostane a vzhľad, kedy sa TV v pohotovostnom režime tvári ako obraz, je už len čerešničkou na torte.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.