Doprava zdarma
Cena s DPH 699,00 € Cena bez DPH 582,50 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

Kondenzačná sušička bielizne Samsung DV90M6200CW/ZE s tepelným čerpadlom je vďaka vysokej účinnosti zaradená do energetickej triedy A+++. Kapacita sušenia je až 9 kg bielizne, hlučnosť pri sušení je 65 dB. K popredným vlastnostiam kondenzačnej sušičky patrí kontrolka pre včasné čistenie filtra - Alarm Filter Clean, praktický veľký LCD displej, jednoduché ovládanie, detská poistka. Sušička má 14 praktických programov, i skvelú funkciu Smart Check, pomocou ktorej sa diagnostikujú problémy a prostredníctvom vášho smartphonu sa vám poskytne rýchle riešenie.

Vysoká účinnosť sušenia

Sušička bielizne Samsung DV90M6200CW/ZE​ je veľmi účinná a úsporná. Technológia tepelného čerpadla používa ,,chladivo", a preto sa spotrebuje výrazne menej energie. Nielen úspornosť, ale aj dizajnovo vydarený vzhľad je ďalšou prednosťou tejto sušičky.

Sušenie s nízkou spotrebou energie

Inteligentný sušiaci systém OptimalDry dokáže detekovať zvyškovú vlhkosť, teplotu alebo čistotu výmenníka tepla. Vďaka senzorom je čas sušenia priebežne upravený aby dosiahol ideálne výsledky, pričom vaša bielizeň zostane chránená pred poškodaním. Spotreba energie zostane znížená.

Starostlivosť o jemné textílie

Jedinečný dizajn s „jemnými záhybmi“ diamantového bubna s priehlbinami v tvare diamantu je výnimočne šetrný k vášmu oblečeniu. Malé dierky na odtok vody takisto pomáhajú chrániť látku tým, že neumožňujú jej zaseknutie v otvoroch. Sušiace nástavec pre šetrné sušenie umožňuje sušenie napríklad topánok alebo detských hračiek priamo v bubne sušičky

Užitočné pripomenutie čistenia filtra

Alarm Filter Clean vám pripomenie, kedy je potrebné vyčistiť kondenzačný filter, na čo sa často zabúda. Snímač tiež kontroluje, či bol kondenzátor skutočne vyčistený.

Programy a funkcie

Programy sušenia: Extra suché, Suché do skrine, Jednoduché na žehlenie, Vlna, Mimoriadne jemné, Outdoor, Športové, Rýchle sušenie, Časové sušenie, Teplý vzduch, Studený vzduch. Ďalšie funkcie: Odložený koniec, Vypnutie zvuku; Vnútorné osvetlenie, Detský zámok, Ochrana pred pokrčením

Okamžitá kontrola hladiny vody

Indikátor vody v nádobke meria, koľko kondenzovanej vody sa nazhromaždilo. Vďaka tomuto jednoduchému opatreniu môžete rýchlo zistiť či je potrebné nádobku vyprázdniť pred tým, než začnete s ďalšou dávkou.

Svieže oblečenie

technológiou sušenia AirWash zostane vaše oblečenie voňavé a svieže. Pracuje na báze teplého vzduchu bez toho, aby využívala vodu alebo chemikálie.

Smart Check

Sušička je vybavená automatickým systémom sledovania chýb SmartCheck. Systém sa postará o monitorovanie priebehu prania a zaznamenáva problémy už v ich počiatočnej fáze. Následne vám poskytne rýchle a jednoduché riešenia prostredníctvom aplikácie pre smartfóny. Nebudete už musieť strácať čas hľadaním návodov a podobne, a ušetríte tak náklady a čas. A navyše ušetríte aj zbytočné volania servisu a prípadné účty za opravu.

Farba Biela
Energetická trieda A+++
Systém sušenia Tepelné čerpadlo
Kapacita bubna 9
Vstavaný displej Áno
Možnosť zabudovania Nie
Elektronický programátor Áno
Detská poistka Áno
Kontrolka plného filtra Áno
Kontrolka plného kontajnera Áno
Kontrolka zapnuté/vypnuté Áno
Materiál bubna Nerez
Nastaviteľné nohy Áno
Zvuková signalizácia ukončenia Áno
Spotreba energie za rok (kWh) 194 kWh
Hlučnosť 65 dB
Rozmery (šírka) 59.5 cm
Rozmery (výška) 85 cm
Rozmery (hĺbka) 60 cm

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.