Cena s DPH 29,90 € Cena bez DPH 24,92 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

Vďaka rýchlemu vysušeniu a širokej škále funkcií poskytuje teplovzdušná kefa Rowenta CF8215F0 úžasné výsledky a nekonečný výber rôznych štýlov účesov. Príkon 1200 W zaisťuje rýchle a účinné sušenie vlasov a prepracované nadstavce dosahujú dokonalý vzhľad pri akomkoľvek type vlasov.

Teplovzdušná kulma

Teplovzdušná kulma Rowenta CF8215F0 zaručí dokonalé vysušenie a najrôznejšie účesy . Je rýchla a výkonná 1200 W pre rýchle vysušenie a úpravu účesu. Teplovzdušná kefa zabezpečí perfektné vysušenie vlasov a zároveň ich perfektný styling.

3 nástavce

Sada obsahuje dve kefy a koncentrátor. Kefa s priemerom 38 mm je určená pre pre dokonalé tvarovanie dlhých alebo silných vlasov. Tenšia kefa s hustými štetinami s priemerom 20 mm pre ľahké tvarovanie krátkych vlasov, zaručí dokonalú finálnu úpravu.Dá sa použiť aj na vyfúkanie ofiny. Súčasťou tejto výbavy je aj praktický koncentrátor pre rýchle a presné predsušenie.

Jednoduchá manipulácia

Dve teploty / rýchlosti pre úpravu prúdu vzduchu a teploty počas úpravy účesu. Oceníte aj kábel, ktorý je otočný o 360° pre pohodlné používanie. Nechýba ani prúd chladného vzduchu k zafixovaniu účesu po vysušení pre dlhotrvajúce výsledky. Navrhnuté pre ľahký servis. Rýchla dodávka náhradných dielov za nízke ceny po dobu 10 rokov. 6 500 servisných stredísk na celom svete.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.