Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Braun MQ 3000 WH

Kód: 74217
Neohodnotené
Značka: Braun
€29,90
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Maximálně účinný

 

Maximálne účinné mixovanie

S tyčovým mixérom Braun MQ3000WH ľahko pripravíte suroviny na varenie bez námahy a neporiadku. Mixér je vybavený výkonným 700W motorom a extra mlecie čepeľou, ktorá zvládne rozmixovať viac potravín bez najmenšej námahy. Mixér má elegantný, ergonomický tvar a ľahko sa ovláda jednou rukou.


Kľúčové vlastnosti tyčového mixéra Braun MQ3137WH Sauce

  • Technológia POWERBell - extra mlecie čepeľ
  • Technológia SPLASHControl zabráni vystrieknutiu surovín
  • Tlačidlo Turbo pre maximálny výkon
  • jednoduché ovládanie
  • 2 rýchlostí mixovania
  • Nástavec možno umývať v umývačke riadu
  • ergonomicky tvarovaný
  • Jednoduché vybratie a nasadenie nástavca
  • Mixovacia nádoba s objemom 600 ml

Nádoba s objemem 600 ml

 

Příkon 700 W

 

výkonný motor

Multiquick 3 prešiel veľkou obnovou a teraz je vybavený 700 W nemeckým DC motorom, ktorý sa vyznačuje tichým chodom. Tento motor súčasne zaistí kvalitné a jemné rozmixovanie aj tvrdších a náročnejších surovín.

Kvalitní nože

 

precízne výsledky

Nerezová mixovacia hlava v tvare kvetiny s dvojicou kvalitných nožov z nerezovej ocele sa postará o dokonalé spracovanie surovín.

2 rychlosti

 

2 rýchlosti

Ovládanie rýchlostí umožňuje technológia DualSpeed. K dispozícii je štandardná rýchlosť a Turbo režim, ktorý využijete pre spracovanie surovín s maximálnym výkonom a pohodlím.


PowerBell Plus

 

PowerBell Plus

Mixovací hlava obsahuje extra pridanú čepeľ, ktorá na jedno otočenie zvládne zmixovať ďaleko viac surovín. Mixovanie je tak ďaleko rýchlejšie a efektívnejšie.

SplashControl

 

SplashControl

Vďaka špeciálnemu tvaru mixovacieho zvona a pohybu čepele nedochádza k vytváraniu vieru a následnému rozstreku surovín z misy či nádoby. Vaša kuchyňa vďaka tomu zostane vždy čistá.

Funkce EasyClick

 

Maximálny komfort

Technológia EasyClick umožní jednoduché a rýchle vybratie mixovacej hlavy pre jej dokonalé umytie či výmenu za iný nástavec.

Dodatočné parametre

Kategória: Ponorné mixéry
Záruka: 24