Doprava zdarma
Pioneer X-HM76-B
Cena s DPH 399,00 € Cena bez DPH 332,50 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

Skvelý spoločník

Pioneer X-HM76-B je zariadenie, ktoré ponúka množstvo benefitov. Prehrávanie Vašich obľúbených skladieb umožňuje nielen z online rádií, ale napríklad aj online hudobných knižníc, CD nosičov či USB diskov. Svojim prevedením bude ideálnym riešením do obývacích miestností, kancelárií i študentských izieb. Bol skonštruovaný tak, aby spĺňal všetky Vaše kritériá, a to rovnako po technickej i vizuálnej stránke. 

Ohromný zvuk 

dvomi širokopásmovými reproduktormi s celkovým výkonom 100W Vás poteší svojim dokonale čistým a zreteľným zvukom. Dokonca si množstvo nastavení viete samy prispôsobiť. Na mysli máme reguláciu tónov, zosilnenie basov s ekvalizérom či nastavenie priestorovej akustiky. Disponuje ďalej zosilňovačom triedy D, ktorý rovnako prispieva k bezchybnej reprodukcii. DSD formát má podstatne vyššiu vzorkovaciu frekvenciu pri prevode z formátu analógového do digitálneho. Nemožno opomenúť ani integrovaný FM tuner s RDS

Synchronizácia 

Streamovanie hudby z Vašich mobilných telefónov, tabletov či iných podobných zariadení nebolo nikdy jednoduchšie. Vďaka podpore mnohých pokročilých technológií to zvládnete v priebehu krátkej chvíle a bez zbytočných káblov. Hovoríme napríklad o bezdrôtovej technológii Bluetooth, vstavanom Wi-fi, podpore služieb Spotify, Pandora, Deezer, online rádiá alebo funkcie Google Cast (zariadenia s operačným systémom Android) a Apple AirPlay (zariadenia s operačným systémom iOS). Prostredníctvom USB konektora viete pripojiť aj externé zariadenia ako sú HDD disky či USB kľúče.

Dizajn

Svojim elegantným čiernym prevedením pôsobí sieťový mikrosystém veľmi nadčasovo a moderne, čím dokonale vynikne v každom interiéri. Osloví rovnako mužskú i ženskú časť populácie. Údaje o skladbe a náhľad albumu Vám prinesie 3,5-palcový farebný LCD displej, ktorý je dostatočne veľký i dobre čitateľný. Na prednom panely sa taktiež nachádzajú ovládacie prvky a konektory. O stabilitu sa postarali kruhové nožičky v spodnej časti. 

FlareConnect - správa prehrávania v domácnosti

Technológia FlareConnect* zdieľa zvuk zo siete a externé audio vstupné zdroje medzi kompatibilnými komponentami. Vychutnajte si jednoduché prehrávanie hudby z LP platní, CD, služieb sieťovej hudby a ďalších s podporovanými komponentami a reproduktormi multiroom. Výber hudby a správa prehrávania v domácnosti sú zabudované do aplikácie Pioneer Remote App. *Zdieľanie zvuku z externých vstupov je povolené s budúcou aktualizáciou firmvéru. Externé audio vstupy podporujúce FlareConnect sa môžu líšiť v závislosti od modelu.

DTS Play-Fi

Prehrávač DTS Play-Fi* bezdrôtovo prenáša akýkoľvek zvukový obsah z akéhokoľvek kompatibilného mobilného zariadenia do kompatibilných audio systémov DTS Play-Fi a vytvára vo vašom domácnosti viacnásobný systém. Môžete streamovať rôzne zdroje na rôzne reproduktory súčasne z aplikácie DTS Play-Fi. *Vyžaduje aktualizáciu firmvéru.

Mechanika CD
Výkon (W) 2 × 50 W
Zvukový režim Stereo
Rádio FM/AM FM
Typ rádia Digitálne
Počet predvolieb rádia 40
Displej Áno
Ovládanie IPod Nie
Ekvalizér Áno
USB vstup 2
Čítačka na pamäťovú kartu Nie
HDMI výstup Nie
WiFi Áno
Bluetooth Áno
Digitálny audio výstup optický/koaxiálny Áno/Nie
Slúchadlový výstup 3,5 mm Áno
Ethernet (LAN) Áno
Výstup na zosilnovač/subwoofer Nie/Áno
Audio cinch vstup Áno
Anténny výstup Áno
Diaľkové ovládanie Áno
Špeciálna výbava Spotify,Deezer,Tidal
Iné ovládanie aplikáciou
Hmotnosť v kg 10.1 kg

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.