Doprava zdarma
Cena s DPH 330,00 € Cena bez DPH 275,00 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

Využitie holiaceho strojčeka

Skvelý holiaci strojček PHILIPS S9511/31 je v elegantnom zlato hnedom farebnom prevedení. Strojček je pomocník, ktorého využijete pri každodennej úprave tváre. Tento model sa vyznačuje kompaktnosťou, je ľahký a pohodlne sa s ním manipuluje.

Využitie holiaceho strojčeka - PHILIPS S9511/31

Mokré aj suché holenie

Holiaci strojček je vybavený tesnením AquaTec Wet & Dry, vďaka čomu je možné použiť strojček na suché aj mokré holenie. Preto máte na výber holenie na sucho prípadne využijete možnosť mokrého holenia kde môžete použiť gél alebo penu a zvýši sa komfort pri holení.

Mokré aj suché holenie - PHILIPS S9511/31

Možnosti holenia

Pri holení si nasadíte nástroj, ktorý vám umožní oholiť si fúzy či bradu na rôznu dĺžku. Podľa vlastnej nálady si zvolíte či chcete mať trojdňové strnište alebo krátke fúzy. Zaoblené rohy a nastaviteľný hrebeň zabraňujú podráždeniu pokožky. Pri holení si zvolíte aj osobné nastavenie citlivosti. K dispozícii sú tri režimy od jemného cez Normal až po Fast.

Možnosti holenia - PHILIPS S9511/31

Systém SmartClean PRO

Tento systém sa využíva pri údržbe strojčeka. Strojček umyjete pod tečúcou vodou a potom nastupuje do práce podstavec so systémom SmartClean PRO. Jediným stlačením tlačidla sa aktivuje systém, ktorý čistí, zvlhčuje, ale aj vysušuje a znovu nabíja prístroj a dokonca vidíte aj to, aká fáza akurát prebieha.

Systém SmartClean PRO - PHILIPS S9511/31

Systém V – Track

Tento holiaci strojček využíva systém patentovaných čepelí V – Track, vďaka ktorým je zaistené, že aj fúzy, ktoré ležia naplocho budú oholené perfektne a vy budete dokonale spokojný s výsledkom. Strojček holí o 30 % bližšie k pokožke a má menej ťahov. Pokožka nie je podráždená a oholenie je dôkladné.

Systém V - Track - PHILIPS S9511/31

Smerové hlavy

Prístroj má nové smerové hlavy 8X s flexibilným pohybom, vďaka čomu je zachytená každá krivka tváre. Preto máte istotu, že je zachytených a oholených viac fúzov ako pri bežnom holení. Systém dvojitej čepele Super Lift&Cut Action zdvíha fúzy, čím je dosiahnuté dokonalé oholenie.

Smerové hlavy - PHILIPS S9511/31

Displej

K dispozícii je intuitívny displej, na ktorom sú zobrazované všetky požadované informácie.

Displej - PHILIPS S9511/31

Nabíjanie

Tento model môžete po 1 hodine nabíjania používať 50 minút.

Nabíjanie - PHILIPS S9511/31

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.