Cena s DPH 34,90 € Cena bez DPH 29,08 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

Multifunkčný zastrihávač PHILIPS MG3740/15 zastriháva a upravuje bradu, fúzy a vlasy pomocou 9 rôznych nástrojov. Kvalitné ostré čepele sa sami ostria, a sú vďaka zaobleným špičkám šetrné k pokožke. Presný kovový zastrihávač určuje línie vašej brady alebo briadky. Zastrihávač chĺpkov v nose jemne odstraňuje nežiaduce chĺpky z nosa a uší. Súčasťou zastrihávača PHILIPS je aj 6 hrebeňových nástavcov na zastrihávanie brady a vlasov. Prevádzková doba strojčeka: až do 60 minút na jedno nabitie bez pripojenia do siete. V balení nájdete aj praktické odkladacie puzdro na jednoduché usporiadanie alebo cestovanie.

Zastrihávač vlasov PHILIPS MG3740/15

  • 9 v 1 -  tvár a vlasy
  • Samoostriace oceľové čepele
  • Prevádzková doba až do 60 minút
  • Oplachovateľné nástavce

Samoostriace čepele

Dosiahnite dokonalý zostrih vďaka tomuto multifunkčnému zastrihávaču PHILIPS MG3740/15. Môžete jednoducho a rýchlo upraviť tvár a účes presne tak, ako chcete. Oceľové čepele sa o seba jemne trú, čím sa počas prevádzky ostria.  Vďaka tomu zostávajú ostré ako počas prvého dňa aj po troch rokoch používania. Samoostriace čepele sú šetrné voči pokožke, na dokonalé zastrihávanie.

Zmeňte svoj štýl

Vysoko kvalitné nože zaistia zakaždým ten najlepší strihací výkon. S týmto univerzálnym zastrihávačom si môžete pohodlne zastrihávať a upravovať fúzy, bradu aj vlasy. V priebehu chvíľky tak dosiahnete perfektný vzhľad.

Bohaté príslušenstvo

Veľkou prednosťou zastrihávača  PHILIPS MG3740/15 je bohaté príslušenstvo. Rýchlo a ľahko sa s ním ostríhate, oholíte a dokonca sa bezbolestne zbavíte aj chĺpkov v ušiach a v nose. Okrem holiaceho strojčeka v balení najdete aj presný kovový zastrihávač na detailné zastrihávanie a zastrihávač na nos a uší.

6 hrebeňových nástavcov

  • 2 hrebeňové nástavce na zastrihávanie strniska (1,2 mm)
  • 1 nastaviteľný hrebeňový nástavec na zastrihávanie brady (3 – 7 mm)
  • 3 hrebeňové nástavce na zastrihávanie vlasov (9, 12, 16 mm)


Oplachovateľné nástavce

Na dôkladné očistenie čepelí a hrebeňových nástavcov na zastrihávanie stačí, ak ich odpojíte a opláchnete pod tečúcou vodou.

Jednoduché použitie

Strojček je navrhnutý na prevádzku bez kábla aj priamo zo siete. Po 16 hodinách nabíjania sa strojček môže používať až 60 minút bez pripojenia do siete.

Využite praktické puzdro na uskladnenie a pri cestovaní. Uschováva a chráni zastrihávač a všetky jeho nástroje, keď ste na cestách.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.