Cena s DPH 74,90 € Cena bez DPH 62,42 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

PHILIPS BT7510/15, Vákuový zastrihávač brady

  • Jednotka značky Philips, čo sa týka úhľadného zastrihávania s presnosťou nastavenia 0,5 mm
  • Samoostriace kovové čepele
  • Až 100 min. používania/1 hod. nabíjania
  • Vysokovýkonný vákuový systém

Optimalizovaný prietok vzduchu pre zastrihávanie bez neporiadku

Nový zastrihávač Philips Vacuum poskytuje až o 50 % silnejší prietok vzduchu. Výkonný vákuový systém zachytí až 90 % odstrihnutých vlasov a chĺpkov a postará sa tak o zastrihávanie bez neporiadku. 

Dosiahnutie rovnomerného strihu

Zastrihávajte si strnisko jediným ťahom pomocou novačného systémom Lift & Trim PRO. Nadvihuje ležiace chĺpky a navádza ich smerom k ostrým kovovým čepeliam pre dosiahnutie presného strihu. 

Presné samoostriace kovové čepele

Čepele z nehrdzavejúcej ocele s dvojitým ostrím presne zastrihnú aj tie najhustejšie chĺpky. Brúsia sa tým, že sa o seba jemne otierajú, takže počas celej životnosti vášho zastrihávača nebude potrebné vykonať žiadnu výmenu alebo olejovanie čepelí. 

20 nastavení dĺžky od 0,5 do 10 mm 

Na nastavenie požadovanej dĺžky zastrihávania stačí otáčať nastavovacím kolieskom na rukoväti, kým sa nezobrazí požadovaná dĺžka od 0,5 do 10 mm s presnosťou na 0,5 mm. Vybraná dĺžka je teraz „uzamknutá“, čím sa zaručí dokonale rovnomerné zastrihávanie. 

Nasúvateľný nadstavec na presné zastrihávanie 

Zastrihávajte si fúzy alebo spresnite hraničné línie a detaily na ťažko dostupných miestach pomocou nasúvateľného nadstavca na presné zastrihávanie. 

Až 100 min. používania 

Výkonná lítium-iónová batéria vydrží až 100 minút bez pripojenia do siete. Zastrihávač tiež môžete používať pripojený do siete prípadne určite oceníte funkciu rýchleho nabíjania, ktorá vám už po 5 minútach nabíjania zaručí jedno kompletné zastrihnutie. 

Ukazovateľ stavu batérie

Ukazovateľ stavu batérie zobrazuje, či je batéria v zastrihávači plná, nabíja sa alebo je nabitá. 

Jednoduchá údržba

Po skončení jednoducho opláchnite čepele a hrebeň pod tečúcou vodou, vyprázdnite zásobník na ostrihané chĺpky a pribalenou čistiacou kefkou odstráňte zvyšné chĺpky. Zabezpečíte tým dlhodobé správne fungovanie zastrihávača. 

Univerzálne napätie

Nabíjanie zastrihávača je kompatibilné s elektrickým napätím po celom svete.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.