Doprava zdarma
Cena s DPH 699,00 € Cena bez DPH 582,50 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

65 "televízor Philips 65PUS7304

Prvotriedne funkcie, technológie i dizajn to, a ešte viac ponúka televízor Philips. Vychutnajte si parádny filmový večer s rodinou, alebo dôležitý hokejový zápas s priateľmi. Či už je príležitosť akákoľvek vždy môžete počítať s mimoriadnym obrazom i zvukom tohto televízora.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

 

  • 65 "SMART televízor s rozlíšením 4K
  • 3-stranné Ambilight
  • Dolby Vision a Dolby Atmos
  • Obchod Google Play a galérie aplikácií Philips
  • podpora HDR
  • ovládanie hlasom (Alexa i Google Assistant)


Emócie prekračujú hranice obrazovky

Pohlcujúce atmosféru pri sledovaní filmov, pri hraní hier alebo pri počúvaní hudby - áno, presne to Vám ponúka televízor Philips prostredníctvom unikátnej 3-stranné technológie Ambilight.

Ako Ambilight funguje? S Ambilight technológiou vám bude obrazovka vášho televízora pripadať väčšie ako v skutočnosti vďaka radu inteligentných LED svetiel na okrajoch televízore, ktoré vrhajú farby okolo televízora na stene a do miestnosti v reálnom čase. Jednoducho možno povedať, že iba televízor Philips dokáže posunúť emócie za hranice obrazovky televízora.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Dokonalosť obrazu bez ohľadu na zdroj

Engine Philips P5 Perfect Picture poskytuje obraz, kedy zobrazené detaily majú zreteľne väčšiu hĺbku, farby sú živé, biele tóny pleti sú prirodzenejšie, kontrast je ostrý , a pohyb je tak plynulý, že nikdy nestratíte loptu z očí, či už je hra akokoľvek rýchla.

Dolby Vision a Dolby Atmos

Obraz odrážajúce verne režisérskej zámery a jasný, detailné a zároveň aj hlboký priestorový zvuk . Dolby Vision a Dolby Atmos sa vždy postarajú o to, aby sledovanie seriálov, Blu-Ray diskov, filmov či dokumentov bolo jedným slovom perfektné.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Obchod Google Play a galérie aplikácií Philips

Vychutnajte si nekonečný výber online filmov, televíznych relácií, hudby, aplikácií a hier s obchodom Google Play a galérií aplikácií Philips. Okrem širokého výberu určite tiež oceníte rýchlosť a jednoduchosť vyhľadávania tohto zábavného obsahu, do ktorého sa ihneď zamilujete.

4K, HDR aj plynulý pohyb

Obrazovka tohto televízora vám sprostredkuje vždy mimoriadny obraz pri sledovaní filmov, relácií, pri hraní hier aj pri zobrazovaní akéhokoľvek iného obsahu . A čo za takto mimoriadnym obrazom stojí? Jedná sa o spojenie 4K rozlíšenie, HDR a plynulý pohyb, práve tieto funkcie sa starajú o živý obraz s bohatými farbami, výrazným kontrastom aj s väčšou hĺbkou.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Podpora HDR10 +

Philips TV dokáže z videoformátu HDR10 + vyťažiť ozajstné maximum! Úrovne kontrastu, farieb a jasu sú televízorom upravované snímku od snímky a či už sa jedná o seriál alebo film, tiene v nich budú temnejšie, zatiaľ čo jasné povrchy budú žiariť.

systém Android

Televízor je vybavený prehľadným a intuitívnym rozhraním , ktoré vám umožňuje prispôsobiť si systém Android TV podľa vás napríklad možnosťou umiestniť vami požadovaný obsah do popredia. Ľahko potom dokážete nájsť miesto posledného prehrávania u vášho obľúbeného seriálu alebo sa len môžete pozrieť do databázy filmových noviniek

hlasové ovládanie

Chcete si zahrať hru, pozrieť sa na Netflix alebo nájsť obsah a aplikácie v obchode Google Play? Nie je nič jednoduchšie ako svoje želanie vysloviť!

Prostredníctvom svojho hlasu môžete okrem rýchleho vyhľadávania v televízore tiež ovládať všetky múdra domáce zariadenia kompatibilné s funkciou Google Assistant - stlmiť osvetlenie alebo nastaviť termostat tak môžete priamo z pohodlia gauča, čo iste uvítate.

Navyše na ovládanie televízora alebo iných zariadení nemusíte mať po ruke ani diaľkový ovládač, pretože možno všetko zariadiť prostredníctvom služby Alexa.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

kľúčové vlastnosti

65 "SMART televízor s uhlopriečkou 164 cm s rozlíšením 4K UHD 3840 x 2160 px. Obraz / displej: Micro Dimming Pro, Ultra rozlíšenie, 1700 PPI, Dolby Vision, Engine P5 Perfect Picture. Technológia Ambilight. 3-stranné . Funkcia Ambilight: Ambilight + hue, hudba s funkciou Ambilight, herný režim, funkcia prispôsobenie farbe stien, režim lounge. Podpora HDR , HDR10 a HLG. OS Android 9.0. Predinštalované aplikácie Google Play Movies, Google Play Music, vyhľadávanie google a YouTube. Kapacita pamäte 16 GB. Zvuk: výstupný výkon 20 W. Vylepšenie zvuku s: automatickou úpravou hlasitosti, Dolby Atmos , 5pásmovým ekvalizérom, zvuk AI, zreteľné dialógy a zvýraznenie basov. Funkcia Smart TV:Bluetooth v4.2, Wi-Fi , HbbTV, pozastavenie TV vysielanie, nahrávanie na USB, aplikácie, Videokanály, televízne sprievodcu. Diaľkové ovládanie s funkciou hlasu. Štvorjadrový procesor. Typ tunera C / T / T2 / S / S2 . Sprievodca EPG na 8 dní. Teletext. Podpora HEVC. 

Uhlopriečka obrazovky v palcoch/cm 65"/165cm
Modelový rok 2019
Typ displeja LCD LED Ultra Hight Resolution
Rozlíšenie obrazovky 3840 × 2160 (4K UHD)
Obrazová frekvencia v Hz 50 Hz
Technológia spracovania obrazu 1700 Picture Performance Index PPI
Typ procesora TV Quad Core P5 Perfect Picture Engine
Tuner DVB T/T2/C/S/S2
Tuner DVB-T2 (terestriál) Áno
Tuner DVB-S2 (satelit) Áno
Počet tunerov 1
Zvukový režim Dolby Atmos,Smart Sound,Clean Sound
Zvukový výkon (RMS)(W) 2 x 10W
Smart TV (internet v TV) Áno
Operačný systém Android
WiFi Áno
Bluetooth Áno
Nahrávanie na USB/HDD Áno
HDMI vstup 4
USB vstup 2
Digitálny audio výstup Optical TOSLINK
Slúchadlový výstup 3,5 mm Áno
Analógové vstupy YPbPr
Ethernet (LAN) Áno
Energetická trieda A+
VESA (mm) 400 x 200
Rozmery TV bez podstavca Š/V/H 1459 x 849 x 121
Rozmery TV s podstavcom Š/V/H 1459 x 872 x 267
Hmotnosť TV bez podstavca 27,4
Hmotnosť TV s podstavcom 29,4
Špecialne diaľkové ovládanie Áno s MIC
Ďalšie parametre TV Dolby Vision,HDR10+,HbbTV,

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.