Doprava zdarma
Cena s DPH 1 249,00 € Cena bez DPH 1 040,83 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

Televízia OLED s rozlíšením 4K UHD (3840 x 2160 px). Uhlopriečka 55 "/ 139 cm. SMART TV. Technológia Ambilight, HDR10, reproduktory Dolby Atmos, Wi-Fi, úložisko 16 GB. Má Android 9, Google Play obchod a Philips app galériu. Vstavaný Google Assistant, podporuje hlasové ovládanie, funguje s Alexou . VESA kompatibilný

55 "OLED televízor Philips 55OLED804

Philips 55OLED804 je naozaj celkom mimoriadny televízor spájajúcej špičkové technológie v dizajnovom televízore. Jedná sa o OLED televízor s technológiou Ambilight spolu s rozlíšením 4K, taktiež špičkou v aktuálnom rozlíšení. Jedná sa o televízor, ktorý vám nielenže dokonale sprostredkuje zámery autora, ale navyše dokáže, že vás zobrazené scény doslova pohltí.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Hlavné prednosti tejto televízie:

  • Kvalitné 4K rozlíšenie.
  • Reproduktory Dolby Atmos.
  • Android 9.
  • Hlasové ovládanie, možnosť použitia s Alexou.
     

4K - iné ako ostatné

Obrazovka tohto televízora disponuje rozlíšením 4K, tj. Rozlíšením s obrazom ostrým ako britva. Jedná sa o štyrikrát vyššie rozlíšenie ako u bežných televízorov, ktoré je navyše v televízore Philips podporené technológiou zvýšenie rozlíšenia Ultra Resolution. Táto technológia na obrazovke televízora rozsvieti cez 8 miliónov pixelov , takže výsledný obraz bude vynikať svojou hĺbkou, kontrastom, živými detailmi a prirodzeným pohybom - to všetko bez ohľadu na pôvodný obsah.

OLED televízor

Privítajte novú generáciu OLED televízorov Philips s ktorým si pri sledovaní televízora užijete doteraz najčistejšie a najviac realistický obraz .Čo je vlastne OLED? Na rozdiel od bežných LED televízorov sa OLED televízor úplne zaobíde bez podsvietenia. U OLED televízora si totiž každý pixel vytvára vlastnú farbu a svetlo, zatiaľ čo vypnuté pixely zostávajú úplne čierne a neprepúšťa žiadne svetlo. Tieto tmavšie odtiene čiernej zaisťujú lepšiu kvalitu farieb a ostrý kontrast.

S Ambilight emócie prekračujú hranice obrazovky

Sledujte, ako váš obľúbený film doslova ožíva priamo u vás doma a prehĺbte svoj divácky zážitok na maximum s 3-stranné technológiou Ambilight. Vďaka tejto technológii bude priestor okolo televízora osvetlený z troch strán farbami, ktoré dokonale ladia s každou scénou. Iba televízor Philips dokáže posunúť emócie za hranice obrazovky televízora.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Engine P5 Perfect Picture

Radi streamuje a milujete farby? Potom sa určite hneď zamilujete do Engine P5. Jedná sa o najnovšie engine pre spracovanie obrazu Philips 5v1, ktorého úlohou je optimalizovať ostrosť, farby, kontrast, pohyb a dokonca vie aj redukovať nedostatky a optimalizovať obraz. Vďaka všetkým týmto funkciám je zobrazený obraz vždy bez chybičky.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Obchod Google Play a galérie aplikácií Philips

Obchod Google Play a galérie aplikácií Philips vám ponúka nekonečný výber on-line filmov, televíznych relácií, hudby, aplikácií i hier - jednoducho nepreberné množstvo obsahu, do ktorého sa môžete zamilovať.

Integrovaný Google Asistant

Ovládajte svoj televízor Philips jednoducho obyčajným hlasom! Chcete si zahrať hru, sledovať Netflix alebo hľadať v obsahu a aplikáciách Google Play? Jednoducho televízora povedzte, čo chcete. Dokonca vďaka google asistenta môžete ovládať aj chytré spotrebiče vo vašej domácnosti, ktoré sú s ním tiež kompatibilné.

kľúčové vlastnosti

Televízia OLED s rozlíšením 4K UHD (3840 x 2160 px) . Uhlopriečka 55 "/ 139 cm. SMART TV. Technológia Ambilight, HDR10, reproduktory Dolby Atmos, Wi-Fi, úložisko 16 GB. Má Android 9, Google Play obchod a Philips app galériu. Vstavaný Google Assistant , podporuje hlasové ovládanie, funguje s Alexou . Rozmery so stojanom sú 1227,8 x 720,1 x 230 mm . Váha so stojanom je 22,5 kg. VESA kompatibilný.

Uhlopriečka obrazovky v palcoch/cm 55"/140cm
Typ displeja Oled
Rozlíšenie obrazovky 3840 × 2160 (4K UHD)
Obrazová frekvencia v Hz 100 Hz
Technológia spracovania obrazu 5000 Picture Performance Index PPI
Typ procesora TV P5 Pro Perfect Picture Engine
Tuner DVB T/T2/C/S/S2
Tuner DVB-T2 (terestriál) Áno
Tuner DVB-S2 (satelit) Áno
Počet tunerov 1
Zvukový režim Dolby Atmos,AC-4,DD,DTS,
Zvukový výkon (W) 50W
Smart TV Áno
Operačný systém Android
WiFi Áno
Bluetooth Áno
Nahrávanie na USB/HDD Áno
HDMI vstup 4
USB vstup 2
Scart (RGB/CVBS) Nie
Kompozitný vstup CVBS (RCA) Nie
Komponentný vstup YPbPr Áno
Digitálny audio výstup Optical TOSLINK
Slúchadlový výstup 3,5 mm Áno
Ethernet (LAN) Áno
VGA Nie/redukcia YPbPr-VGA
PC audio vstup Nie
Energetická trieda B
Rozmery TV bez podstavca Š/V/H 1227 x 705 x 49
Rozmery TV s podstavcom Š/V/H 1227 x 720 x 230
Hmotnosť TV bez podstavca 22,0
Hmotnosť TV s podstavcom 22,5
Špecialne diaľkové ovládanie Áno/S MIC+klávesnica
Ďalšie parametre TV Dolby Vision,HDR10+,HbbTV,

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.