Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Genius SP-U125 čierne Repro PC

Kód: 98185
Neohodnotené
Značka: Genius
€9,99
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Genius SP-U125, čierna

Ak máte radi kvalitný zvuk, vychádzajúci z vášho PC, notebooku, smartfónu a množstvo ďalších zariadení, určite oceníte 2" stereofónne reproduktory Genius SP-U125, ktoré sa môžu pochváliť širokým frekvenčným rozsahom, kvalitným vyhotovením a celkovým výkonom 3 W. Celé zvukové spektrum bude kvalitne pokryté tak, aby prinieslo špičkovú zvukovú reprodukciu vášho obľúbeného obsahu – od hudby, cez filmy či videá, až po pohlcujúce zvuk počítačových hier.

Veľa možností použitia

Vďaka pripojeniu, ktoré je riešené klasickým 3,5 mm rozhraním, budete môcť reproduktory pripojiť k skutočne širokej škále zariadení. Od klasického desktopového PC, cez notebook, tablet, chytrý telefón, MP3 prehrávač, TV či rádio – akýkoľvek zdroj v okamihu premeníte na kvalitný 2-kanálový výstup, ktorý do popredia vytiahne aj tie najmenšie zvukové nuansy a donúti vás sa započúvať po dlhé hodiny.


 

Genius SP-U125Kľúčové vlastnosti:

  • Stereo reproduktory
  • Celkový zvukový výkon 3 W RMS
  • Frekvenčný rozsah 150 Hz až 20 kHz
  • Flexibilné možnosti pripojenie cez 3,5 mm jack
  • Ovládanie hlasitosti na tele reproduktora
  • Maximálne jednoduché napájanie pomocou rozhrania USB
  • Podpora funkcie plug-and-play

 

Kvalitné stereofónne reproduktory, s ktorými bude počúvanie hudby, sledovanie filmov a seriálov alebo hranie hier úžasným zážitkom. Celkový výkon 3 W a možnosť ovládania hlasitosti priamo na tele zariadenia z nich robí vysoko flexibilný systém, ktorý navyše vďaka prítomnosti 3,5 mm výstupu pripojíte ku všetkým zariadeniam – od počítačov, cez inteigentné telefóny, televízory, až po MP3 prehrávače.

 

Pripojenie a napájanie pomocou USB

Užite si maximálne jednoduché pripojenie ku všetkým zariadeniam s USB rozhraním, ktoré navyše poslúži aj na nabíjanie samotných reproduktorov. Nebudete tak musieť hľadať zásuvku či iný zdroj elektrickej energie. Podpora funkcie plug-and-play následne zaistí automatickú inštaláciu bez nutnosti sťahovania akýchkoľvek ovládačov.

Genius SP-U125


 

Ideálne na každú príležitosť

Systém reproduktorov Genius SP-U125 ponúka zvukové pole, ktoré je priamo ideálne na počúvanie hudby, hranie hier alebo sledovanie filmov či seriálov. Navyše je vďaka použitému 3,5 mm výstupu kompatibilný takmer s akýmkoľvek typom zariadenia – od počítačov, cez notebooky, TV, chytré telefóny, až po prehrávače typu iPod. Milované tóny sa tak z reproduktorov začnú vinúť takmer okamžite a len tak neprestanú.

Genius SP-U125


 

Keď nechcete rušiť svoje okolie

Na bočnej strane jedného z reproduktorov sa okrem šikovného ovládania hlasitosti nachádza aj slúchadlový výstup, ktorý sa bude hodiť obzvlášť v prípadoch, keď nebudete chcieť rušiť svoje okolie, alebo sa spoľahnete na kvalitný zvuk vašej náhlavnej súpravy. A pokiaľ to budete chcieť opäť pustiť poriadne nahlas, stačia dva letmé pohyby a môžete smelo pokračovať.

Genius SP-U125

Dodatočné parametre

Kategória: PC reproduktory
Záruka: 24