Doprava zdarma
Cena s DPH 2 749,00 € Cena bez DPH 2 290,83 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

Výkonný Smart OLED televízor Panasonic TX-65GZ2000E v čiernom prevedení ponúka špičkový obraz a krištáľovo čistý zvuk, čím poteší nejedného filmového nadšenca. Na obrazovke s uhlopriečkou 65“ (164 cm) sa zobrazuje obsah v špičkovej kvalite s rozlíšením 4K Ultra HD (3840 x 2160), ktoré vám prináša nevídanú obrazovú kvalitu. Obsahuje inteligentný procesor HCX PRO, ktorý poskytuje ohromujúco presné farby, hlbšie čierne odtiene a ostrejšie detaily. Televízor podporuje prehrávanie štandardov HDR novej generácie HDR10+ a Dolby Vision, ako aj bežné štandardy HDR10 a Hybrid Log-Gamma. O dynamický priestorový zvuk sa postará technológia Dolby Atmos. Televízor podporuje hlasového asistenta Amazon Alexa a Google Assistent.

Voľba hollywoodskych filmárov

Tento výkonný model používajú a dolaďujú hollywoodski štúdioví odborníci. Jeho základom je inteligentný procesor HCX PRO, ktorý verne reprodukuje víziu tých najlepších filmárov a prenáša ju až priamo do vašej obývačky a vy si tak vychutnáte ohromujúco presné farby, hlbšie odtiene čiernej a ešte pútavejšie detaily. 

Voľba hollywoodskych odborníkov

Televízory Panasonic dolaďujú aj používajú hollywoodski odborníci v rámci postprodukcie filmov.

Inteligentný procesor HCX PRO

Za špičkovou kvalitou obrazu televízorov Panasonic sa skrýva výkonný procesor HCX, ktorý prináša bezonkurenčnú presnosť a detaily. Používa know-how týkajúce sa farieb, úrovne čiernej a jasu z referenčných plazmových televízorov a profesionálneho vybavenia na vysielanie. Systém je tiež doladený hollywoodskym koloristom, aby poskytoval kvalitu obrazu verne zodpovedajúcu vízii filmárov.

Podpora technológií HDR10+/ Dolby Vision 

Tento televízor podporuje prehrávanie oboch štandardov HDR novej generácie Dynamic Metadata: HDR10+ a Dolby Vision. Samozrejme, že podporujú aj bežné štandardy HDR10 a Hybrid Log-Gamma, aby si používatelia mohli vychutnať rôznorodý obsah s rozsahom HDR.

Podpora formátu Dolby Atmos

Séria GZ2000 ponúka úplne dokonalý filmový zvuk vďaka zabudovaným reproduktorom smerujúcim nahor pre formát Dolby Atmos, ktoré dopĺňajú obvyklé spodné reproduktory. To maximalizuje účinok podpory technológie Dolby Atmos a doslova vás „hodí do stredu akcie“. Okrem toho je každý reproduktor doladený technikmi spoločnosti Technics, aby sa dosiahol čo najvernejší zvuk.

Jednoduché ovládanie televízora bez diaľkového ovládača

Televízory Panasonic umožňujú ovládanie bez použitia rúk zo zariadenia podporujúceho Amazon Alexa alebo Asistent Google. Rôzne operácie, napríklad zapnutie alebo vypnutie napájania a zmenu kanála alebo hlasitosti, môžete uskutočniť hlasom bez nutnosti používania diaľkového ovládača. Je skvelé ovládať televízor pomocou hlasových príkazov, keď varíte alebo sa pripravujete opustiť dom.

Podpora Smart aplikácií

  • Lepšia.TV - Internetová služba Lepšia.TV ponúka pohodlné online sledovanie televízie u vás doma. Obsahuje 93 TV staníc vrátane všetkých jej funkcií (až 30 dní Timeshift, pauza, neobmedzené nahrávanie, pretáčanie, videoarchív, ...). Využiť môžete aj bohatú videotéku s tisíckou filmov, seriálov, dokumentov a rozprávok. (*dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od lokality)

  • Služba SledovanieTV - Moderná internetová televízia SledovanieTV prinesie množstvo televíznych programov do vašej domácnosti, aby ste si mohli užiť chvíľky voľného času čo najpríjemnejšie. Služba ponúka aj spätné prehrávanie a osobné nahrávky. (*dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od lokality)

  • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od lokality)

  • Live TV od freeSAT Skylink - Tento model podporuje zábavu pre celú rodinu prostredníctvom služby freeSAT od Skylinku - užijete si tak internetovú televíziu Live TV s videopožičovňou, ktorá obsahuje stovky filmov či seriálov. Obľúbené programy si vychutnáte až na 4 zariadeniach súčasne a vďaka sedemdňovému archívu programov nezmeškáte žiadnu reláciu. (*dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od lokality)

Uhlopriečka obrazovky v palcoch/cm 65"/165cm
Typ displeja OLED
Technológia displeja Oled
Rozlíšenie obrazovky 3840 × 2160 (4K UHD)
Obrazová frekvencia v Hz 100 Hz
Technológia spracovania obrazu Superb Motion Drive
HDR (High dynamic range) Áno
Aktívne riadenie podsvietenia Áno
Typ procesora TV HCX Pro IP
Tuner DVB 2x T/T2/C/S/S2
Tuner DVB-T2 (terestriál) Áno
Tuner DVB-S2 (satelit) Áno
Počet tunerov 2
Zvukový režim Dolby Atmos - Technics
Zvukový výkon (W) 140W
Smart TV Áno
Android TV Nie
Operačný systém my Home Screen 4.0
WiFi Áno
Bluetooth Áno
DLNA Áno
Nahrávanie na USB/HDD Áno
HDMI vstup 4
USB vstup 3
Scart (RGB/CVBS) Nie/redukcia 3x chinc-scart
Kompozitný vstup CVBS (RCA) Áno
Komponentný vstup YPbPr Áno
Digitálny audio výstup Optical TOSLINK
Ethernet (LAN) Áno
Slúchadlový výstup 3,5 mm Áno
VGA Nie/redukcia YPbPr-VGA
PC audio vstup Nie
Energetická trieda B
Rozmery TV bez podstavca Š/V/H 1 446 × 885 × 78
Rozmery TV s podstavcom Š/V/H 1 446 × 907 × 310
Hmotnosť TV bez podstavca 33,5
Hmotnosť TV s podstavcom 40,0
Špecialne diaľkové ovládanie Nie
Ďalšie parametre TV THX,HDR10+,HLG,Dolby Vision,Mirroring,

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.