A
Doprava zdarma
Cena s DPH 1 149,00 € Cena bez DPH 957,50 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

Výkonny Smart OLED televízor Panasonic TX-55GZ950E v čiernom prevedení ponúka špičkový obraz a krištáľovo čistý zvuk, čím poteší nejedného filmového nadšenca. Na obrazovke s uhlopriečkou 55“ (139 cm) sa zobrazuje obsah v špičkovej kvalite s rozlíšením 4K Ultra HD (3840 x 2160) , ktoré vám prináša nevídanú obrazovú kvalitu. Obsahuje inteligentný procesor HCX Pro, ktorý poskytuje ohromujúco presné farby, hlbšie čierne odtiene a ostrejšie detaily. Televízor podporuje prehrávanie štandardov HDR novej generácie HDR10+ a Dolby Vision, ako aj bežné štandardy HDR10 a Hybrid Log-Gamma. O dynamický priestorový zvuk sa postará Dolby Atmos. Televízor podporuje Bluetooth Audio Link, hlasového asistenta Amazon Alexa a Google Assistent.

OLED TV TX-55GZ950E

Tento 4K OLED televízor poskytuje presné farby, hlboké odtiene čiernej a výnimočné detaily vďaka inteligentnému procesoru HCX Pro. Formáty Dolby Vision a HDR10+ zaručujú presnú reprodukciu jednotlivých scén, zatiaľ čo Dolby Atmos vytvára exkluzívnu atmosféru domáceho kina.

Voľba hollywoodskych odborníkov

Televízory Panasonic dolaďujú aj používajú hollywoodski odborníci v rámci postprodukcie filmov.

Inteligentný procesor HCX Pro

Za špičkovou kvalitou obrazu televízorov Panasonic sa skrýva výkonný procesor HCX, ktorý prináša dokonalú presnosť a detaily. Používa know-how týkajúce sa farieb, úrovne čiernej a jasu z referenčných plazmových televízorov a profesionálneho vybavenia na vysielanie. Systém je tiež doladený hollywoodskym koloristom, aby poskytoval kvalitu obrazu verne zodpovedajúcu vízii filmárov.

Podpora technológií HDR10+/Dolby Vision

Tento televízor podporuje prehrávanie oboch štandardov HDR novej generácie Dynamic Metadata: HDR10+ a Dolby Vision. Samozrejme, že podporujú aj bežné štandardy HDR10 a Hybrid Log-Gamma, aby si používatelia mohli vychutnať rôznorodý obsah s rozsahom HDR.

Dolby Atmos

Vďaka podpore moderného zvukového formátu Dolby Atmos prúdi zvuk zo všetkých smerov – aj sponad hlavy. Dynamický a silný zvuk cestuje trojrozmerným priestorom, aby vás vtiahol do pôsobivého predstavenia ako v kine.

Bluetooth Audio Link

Funkcia Bluetooth Audio Link umožňuje ľahké pripojenie k bezdrôtovému reproduktoru prostredníctvom pripojenia Bluetooth na zabezpečenie mohutného zvuku bez komplikovaných nastavení. Je skvelá na počúvanie hudby s vysokou hlasitosťou, ktorá sprevádza vysokokvalitný obraz. Hudobný obsah zo smartfónu alebo tabletu možno prehrávať aj na reproduktoroch televízora. Hudbu s vysokou hlasitosťou si môžete vychutnávať z reproduktorov televízora dokonca aj v miestnostiach, v ktorých sa nenachádza zvukový systém.

Jednoduché ovládanie televízora bez diaľkového ovládača

Televízory Panasonic umožňujú ovládanie bez použitia rúk zo zariadenia podporujúceho Amazon Alexa alebo Asistent Google. Rôzne operácie, napríklad zapnutie alebo vypnutie napájania a zmenu kanála alebo hlasitosti, môžete uskutočniť hlasom bez nutnosti používania diaľkového ovládača. Je skvelé ovládať televízor pomocou hlasových príkazov, keď varíte alebo sa pripravujete opustiť dom.

Uhlopriečka obrazovky v palcoch/cm 55"/140cm
Modelový rok 2019
Typ displeja Oled Absolute Black Filter
Rozlíšenie obrazovky 3840 × 2160 (4K UHD)
Obrazová frekvencia v Hz 100 Hz
Technológia spracovania obrazu OLED Superb Motion Drive
Typ procesora TV HCX Pro
Tuner DVB 2x T/T2/C/S/S2
Tuner DVB-T2 (terestriál) Áno
Tuner DVB-S2 (satelit) Áno
Počet tunerov 2
Zvukový režim Cinema Surround Pro
Zvukový výkon (RMS)(W) 50W
Smart TV (internet v TV) Áno
Operačný systém my Home Screen 4.0
WiFi Áno
Bluetooth Áno
Nahrávanie na USB/HDD Áno
HDMI vstup 4
USB vstup 3
Digitálny audio výstup Optical TOSLINK
Slúchadlový výstup 3,5 mm Áno
Analógové vstupy CVBS,YPbPr,
Ethernet (LAN) Áno
Energetická trieda A
VESA (mm) 400 x 300
Rozmery TV bez podstavca Š/V/H Výrobca neuvádza
Rozmery TV s podstavcom Š/V/H 1 228 × 774 × 300
Hmotnosť TV bez podstavca Výrobca neuvádza
Hmotnosť TV s podstavcom Výrobca neuvádza
Špecialne diaľkové ovládanie Výrobca neuvádza
Ďalšie parametre TV HDR10+,HLG,DolbyVision,Dolby Atmos,

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.