Doprava zdarma
Cena s DPH 429,00 € Cena bez DPH 357,50 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

Smart LED televízor Panasonic TX-55GX550E v čiernom prevedení ponúka 55“ uhlopriečku (139 cm) či 4K Ultra HD rozlíšenie (3840 x 2160) a je zárukou skvostného obrazu a jasného zvuku. S týmto zariadením si užijete domácu pohodu na maximum vďaka podpore prehrávania formátov s vysokým dynamickým rozsahom HDR (HDR10 a Hybrid Log-Gamma), ktoré zabezpečia, že biela bude jasnejšia a čierna tmavšia. Na dosah budete mať širokú škálu vysokokvalitného obsahu vďaka kompatibilite so 4K Ultra HD Netflix, Prime Video a YouTube. S určitosťou poteší aj prítomnosť dvojice USB 2.0 vstupov, trojice HDMI portov, Wi-Fi, kompozitného video vstupu či slúchadlového výstupu.

Vaša brána do 4K zábavy

Televízor Ultra HD 4K HDR LED s vysokým kontrastom pre vynikajúcu kvalitu obrazu, 4K Netflix a Prime Video streaming a Catch-Up TV.

Zažite úžasný obraz s rozlíšením 4K

Televízory GX550 série 4K podporujú viacero formátov s vysokým dynamickým rozsahom (HDR), ako sú HDR10 a Hybrid Log-Gamma – štandardný formát pre filmy a disky UHD Blu-ray. Video HDR sa v porovnaní so štandardným dynamickým rozsahom (SDR) vyznačuje jasnejšou bielou a tmavšou čiernou farbou, takže si z pohodlia domova môžete vychutnať bohatú kvalitu obrazu 4K. 

Video streaming v 4K

Kompatibilné so 4K Ultra HD Netflix, Prime Video (vyžaduje sa predplatné a nie všetok obsah je v 4K) a YouTube. Keďže tieto služby podporujú internetový video streaming s rozlíšením 4K, máte jednoducho na dosah širokú škálu vysokokvalitného obsahu. 

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.