Doprava zdarma
Cena s DPH 629,00 € Cena bez DPH 524,17 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

Parná práčka so sušičkou LG F84J6TG0W v bielej farbe s predným plnením je zaradená do energetickej skupiny A. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 8 kg a pre sušenie 5 kg s maximálnou hlučnosťou pri praní 52 dB a pri odstreďovaní 75 dB. Rýchlosť odstreďovania dosahuje 1400 ot./min. Ponúka 14 programov prania s 13 prídavnými možnosťami a 9 programov pre sušenie. Ovládanie pračky LG F84J6TG0W je jednoduché prostredníctvom veľkého dotykového LED displeja. Spotrebič disponuje množstvom moderných technológií ako je Smart Diagnosis pre riešenie prípadných problémov práčky, 6 motion DD, Steam, SmartThinQ, Add Item, Fuzzy Logic, Auto Restart. Vybavená je prémiových bubnom s veľkými dvierkami.

Prednosti práčky

Parná práčka so sušičkou LG F84J6TG0W v bielom prevedení je vybavená motorom Direct Motor Drive s 10 ročnou zárukou na motor, ktorý je pripojený priamo na bubon práčky. S technológiou 6 Motion poskytuje 6 pracích pohybov pre efektívne a zároveň šetrné pranie a rozloženie. Je to užitočný spotrebič a vďaka parnému praniu s programom pre alergikov a detské pranie vo svojej bielizni eliminujete množstvo alerénov pri vysokej účinnosti prania a sušenia. Pri výpadku prúdu sa program automaticky reštartuje. Práčku so sušičkou máte možnosť ovládať aj pomocou SmartThinQ. Techonlógia Fuzzy logic vám zaistí optimálny čas prania, vypočíta a vyhodnotí spotrebu vody, potrebný počet cyklov plákania, vyváženosť tvorby peny pričom efektívne hospodári s vodou a energiou.

Parné pranie

Parná smart práčka so sušičkou disponuje parným praním Steam .Silu parného prania oceníte aj v prípade, že patríte medzi ľudí s citlivou pokožkou. Pri parnom praní sa totiž zničí až 99,9 % alergénov a vaša bieližen tak bude dokonale čistá. 

6 Mottion

Vďaka svojmu dizajnu a unikátnej technológii 6 Motion Direct Drive dokáže práčka meniť pohyb bubna alebo tieto pohyby kombinovať v závislosti od zvoleného pracieho programu. Vďaka spojeniu regulovanej rýchlosti otáčania a schopnosti bubna otáčať sa doľava aj doprava má práčka ďaleko lepší výkon a zakaždým vám prinesie dokonalé výsledky.

Direct DriveTM motor – 10 rokov záruka

Parná práčka so sušičkou má výkonný a spoľahlivý motor s technológiou LG Direct Drive. Motor práčky má priamy pohon a je pripevnený priamo na stred bubna. Motor Direct Drive má tiež dlhšiu životnosť ako bežné motory, čo je veľkou výhodou pre celkový chod práčky. Vďaka tejto modernej technológii je možné maximálne využiť všetky vlastnosti tohto motora. Medzi jeho hlavné výhody patrí skvelá ovládateľnosť, ktorá umožňuje vytvorenie šiestich rôznych pohybov bubna a zefektívnenie celého procesu prania.

Inteligentný systém prania - Fuzzy Logic

LG práčka je vybavená výkonným procesorom, ktorý v spolupráci s Direct Drive motorom zistí, objem bielizne v práčke a určí optimálny prací čas. Na základe týchto informácií vyhodnotí potrebný počet cyklov plákania a vypočíta optimálnu spotrebu vody. Počas chodu čidlá detekujú, prípadne upravujú nevyváženosť a nadmernú tvorbu peny, čím zdokonaľujú výsledok prania. Pri praní sa efektívne hospodári s vodou aj energiou. 

Pridajte oblečenie uprostred prania

Ak sa vám náhodou stane, že si už počas spustené pracieho cyklu spomeniete, že ste zabudli pridať ďalšie kusy oblečenia, jednoducho stlačte tlačidlo "Pridať oblečenie" a vložte do práčky zabudnuté kúsky bielizne. Pri programoch Bavlna, Zmiešaná bielizeň, Syntetika a Rýchly 14 je možné práčku okamžite otvoriť do 3 sekúnd aj počas pracieho cyklu.

Vlastnosti

Parná práčka so sušičkou plnená spredu v bielej farbe s prémiovým bubnom a veľkými čiernymi dvierkami s bielym lemom z tvrdeného skla dosahuje maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot. / min. Je ideálnou voľbou pre veľké rodiny s kapacitou bubna pre pranie 8 kg a pre sušenie 5 kg. Ovládanie je prostredníctvom LED dotykového displeja.

Práčka ponúka:

14  PROGRAMOV Bavlna, Bavlna+, Zmiešaná bielizeň , Syntetika, Prikrývky  Parné programy: Pre alergikov, Detská parná starostlivosť Športové oblečenie, Jemná starostlivosť, Jemná bielizeň, Rýchly 30, Načítať program (defaultne nastavené Pláchanie s odstredením) Programy sušenia: Priamo na seba, Pranie+sušenie Ďalšie programy na stiahnutie cez NFC (Smartphone s LG Smart ThinQ) 
 
13  PRÍDAVNÝCH MOŽNOSTÍ   Predpierka, Odložený štart (3 – 19 hodín), Detská poistka, Len odstredenie, Bez odstredenia, Zvuková signalizácia on/off, Čistenie bubnu, Přidat bielizeň Bez pokrčenia NFC (stiahnutie programu + Smart Diagnosis) Možnosti pláchania: Normálny, Pláchanie+, Pláchanie s odstredením  
 
9  PROGRAMOV SUŠENIA Normálny, Normálny Eko, Sušenie nižšou teplotou, Suché na Časované sušenie (30, 60, 90, 120, 150 min.)


Maximálna možná nastaviteľná teplota prania je 95 °C, čo využijete aj pri jednoduchej údržbe pračky. Nechýbajú jej ani moderné technológie, ktoré určite radi využijete pri praní vo vašej domácnosti: Steam, priame sprchovanie, pridať bielizeň, 6 Motion, Fuzzy Logic či auto restart, ktorý reštartuje program pri výpadku prúdu.

Kapacita prania 8 kg
Kapacita Sušenia 5 kg
Otáčky odstreďovania 1400 otáčok/min.
Inteligentné riadenie Fuzzy logic
Skrátený program prania Áno
Odložený štart Áno
Displej LCD displej
Pranie na pare Áno
Bubon LG prémiový bubon
Priame sprchovanie Nie
Direct drive motor Áno
Tecchnológia sušenia Štandardná
Iné funkcie pračky 6 Motion DD
Hlučnosť pri praní 57 dB
Hlučnosť pri odstreďovaní 72 dB
Aqua stop Nie
Spotreba vody za rok 23100 l
Spotreba energie za rok (kWh) 1185.5 kWh
Energetická trieda A
Účinnosť prania A
Účinnosť odstreďovania A
Rozmery (šírka) 60 cm
Rozmery (výška) 85 cm
Rozmery (hĺbka) 58 cm

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.