Cena s DPH 349,00 € Cena bez DPH 290,83 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

Plnoautomatické espresso KRUPS EA8108 Roma sa vyznačuje pohodlným ovládaním a jednoduchým používaním s tlakom 15 barov. Vďaka nemu si môžete priamo u vás doma pripraviť vynikajúcu kávu s bohatou penou a lahodnou chuťou. Kávovar má k dispozícii kompaktný Thermoblock s nerezovým povrchom, ktorý zaručuje, že chuť vašej kávy bude nezabudnuteľná. Plnoautomatické espresso KRUPS EA8108 Roma má k dispozícii tri stupne nastavenia teploty a tiež si môžete prispôsobiť tvrdosť vody až v štyroch stupňoch. Automat vás sám upozorní na nutnosť čistenia a odvápňovania. Kávovar vám pripraví vynikajúcu kávu a poteší vás aj svojou jednoduchou obsluhou.

Krups EA810870 Roma plnoautomatické espresso

 • Možnosť súčasnej prípravy 2 šálok
 • 3 recepty:  espresso, strong espresso, coffee
 • Kompaktný Thermoblok pre horúcu kávu už od prvej šálky
 • Kónický mlynček na kávu
 • Krups quality management - testovanie a kontrola po celú dobu výrobného procesu
 • Možnosť voľby širokého spektra nápojov (od ristretta po veľkú kávu) vrátane miečnych nápojov
 • Nastavenie objemu nápoja od 20ml do 220ml
 • Nastavenie sily kávy podľa chuti (štandardná, silná)
 • Nastaviteľná teplota a stupeň jemnosti mletia kávy (3 možnosti)
 • Nastavenie tvrdosti vody
 • Parná tryska pre perfektné napenenie mlieka
 • Program preplachovania, čistenia a odvápňovania bez zásahu do vnútra prístroja
 • Vodný filter „Claris aqua“ so spätným chodom
 • Vyberateľný zásobník na vodu 1,7 l s držadlom
 • Funkcia pary
 • Automatické vypnutie (možno nastaviť)
 • Tlak 15 barov pre najlepšiu chuť a arómu kávy
 • Objem zásobníka na kávové zrná 260g
 • Odnímateľný zásobník na vodu s objemom 1,7L

Skvelé espreso bez námahy

Automatický espresovač Krups EA810870 Roma vám ponúka plnú kontrolu a ľahké, vysoko presné ovládanie s kontrolkami LED. Dokonalú čerešničku na torte predstavuje parná tryska s ľahkým čistením pre väčšie pohodlie a hygienu, ktorá umožňuje prípravu najrôznejších nápojov, a vy si tak doma môžete pochutnať na krásne našľahanom cappuccine. Pripravte si kávu presne takú, ako ju máte radi. Zvoľte si hrubosť mletia a teplotu kávy, aby Váš pôžitok z nápoja bol vždy perfektný.  

Obľúbená šálka kávy

Plnoautomatické espresso KRUPS EA8108 Roma vás poteší svojím dizajnom a malými rozmermi. S jeho pomocou si môžete priamo u vás doma pripraviť vynikajúcu šálku vašej obľúbenej kávy s bohatou penou a skvelou chuťou. Kávovar určite poteší každého milovníka dobrej kávy. Naraz si môžete pripraviť až dve šálky skvelej kávy. V automate si môžete nielen pripraviť vaše obľúbené Caffé Latté ale aj ohriať vodu. K dispozícii je aj predhrievanie šálok a praktický kovový mlynček kónického tvaru, ktorý melie vašu kávu v troch stupňoch jemnosti. Pre napenenie mlieka na capucino alebo café latté je prispôsobená praktická parná tryska, ktorá sa postará o bohatú penu na vrchu vašej šálky. Objavte celú škálu výnimočných chutí a silných aróm s mimoriadnymi výsledkami od výrazného espresa, ktoré vás postaví na nohy, po vynikajúce jemné lungo.

Nastaviteľný kónický mlynček

Vysokokvalitný kovový mlynček, ktorý sa používa aj v profesionálnych kávových prístrojoch, má záruku švajčiarskej kvality. Mlynček je možné individuálne nastaviť na tri stupne jemnosti mletia. Využite jemnejšie nastavenie pre espresso s bohatou penouhrubšie pre lahodnú povzbudzujúcu kávu. Ako jediný na trhu prispôsobuje dĺžku mletia tak, aby vždy použil presné množstvo kávy. Kovový kónický mlynček s mlecími kameňmi navrhnutý tak, aby poskytoval výsledky na profesionálnej úrovni, ponúka voľbu medzi tromi stupňami hrubosti mletia pre prípravu výnimočného ristretta, espresa a kávy. Každý barista rovnako ako KRUPS vie, aké dôležité je podávať kávu ideálne horúcu. KRUPS využíva elektronicky riadený prietokový ohrev v patentovanom Thermoblocku®, ktorý zaistí sparenie kávy správnou teplotou už od prvej šálky. Vďaka veľkému priestoru pod výpustom môžete experimentovať nielen s teplotou, ale aj s veľkosťou šálok a pohárov.

Jednoduchá obsluha a údržba

Plnoautomatické espresso KRUPS EA8108 Roma s tlakom 15 barov vás poteší nielen vynikajúcou kávou a jej pohodlnou prípravou ale aj jednoduchou obsluhou a údržbou. Ovládanie kávovaru sa realizuje pomocou tlačidiel a otočného voliča. Vodný kameň je veľkým nepriateľom prístrojov, ktoré pracujú s ohrevom vody. Niektoré prístroje sa musia veľmi často odvápňovať, avšak na rozdiel od konkurencie sa u KRUPS kávovarov započíta do limitov pre odvápnenie len príprava horúcej vody alebo mliečnej peny, nie však príprava čiernych kávových nápojov. K dispozícii je aj program pre preplachovanie, čistenia a odvápňovanie kávovaru. Vybrať si môžete z troch stupňov nastavenia teploty a prístroj môžete prispôsobiť aj tvrdosti vody až v štyroch stupňoch. Automat vás sám upozorní na nutnosť čistenia odvápňovania. Thermoblock® a nerezové vedenie vody sú odolné proti usadzovaniu vápenatých usadenín. Prístroj sa po každej príprave kávy vypustí a tým vyzrážané molekuly vápnika odvedie do odkvapovej misky.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.