Cena s DPH 39,99 € Cena bez DPH 33,33 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

Odolná pamäťová karta Kingston microSDXC Class 10 UHS-I poskytuje kapacitu 128 GB. Zodpovedá rýchlostnej triede Class 10 a štandardu UHS-I U3, čo zaručuje dostatočné prenosové rýchlosti - 80 MB / s pri zápise a až 100 MB / s pri čítaní. Karta je odolná proti röntgenovému žiareniu, vode, vysokým teplotám a vibráciám. Ideálny pre fotografovanie snímok v sekvenčnom režime a nahrávanie 4K videa. Súčasťou balenia je adaptér na štandardnú veľkosť SD.

Odolná pamäťová karta Kingston Micro SDXC Canvas React + SD adaptér

Pamäťová karta Kingston microSDXC Class 10 UHS-I U3 nájde uplatnenie v chytrých mobilných telefónoch, tabletoch, alebo prenosných kamerách. Vďaka rýchlosti  umožňuje  záznam 4K videa alebo fotografií v sekvenčnom režime , keď sa akcia nedá jednoducho zastaviť. Je vhodná pre použitie v extrémnych podmienkach a v širokom rozsahu kapacít, od 32 GB do 256 GB, si určite vyberiete tú pravú.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Vhodná do extrémnych podmienok

Túto odolnú pamäťovú kartu microSDXC oceníte nielen v každodennom užívaní, ale tiež ak sa stane niečo nepredvídané, čo by mohlo kartu poškodiť. Karta je navrhnutá tak, aby  odolala účinkom röntgenovému žiareniu, vibráciám , vysokým aj nízkym teplotám v rozsahu -25 ° C až 85 ° C a tiež je  odolná vode  podľa špecifikácie štandardu  IPX7 .

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Užite si solídny rýchlosť

Vďaka príslušnosti k rýchlostnej triede Class 10 a podpore špecifikácie UHS-I je karta schopná zabezpečiť  rýchlosť zápisu 80 MB / s  a v zariadeniach s podporou UHS-I štandardu  rýchlosť čítania až 100 MB / s . Karte tak nerobí problém napr. Záznam 4K videa. Znalosť minimálnej rýchlosti prenosu je dôležitá najmä pre výber karty pre nahrávanie videa, ale aj pre rýchle fotografovanie.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Používanie kariet microSDXC

Pamäte typu microSDXC nachádzajú použitie predovšetkým v tabletoch, mobilných telefónoch, digitálnych fotoaparátoch, notebookoch a pod., A samozrejme s nimi možno pracovať aj na bežnom počítači, je však nutné použiť patričný adaptér / čítačku, pod operačným systémom sa potom pamäťová karta tvári ako ďalší pevný disk a tiež tak s ňou dá pracovať.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

kľúčové vlastnosti

Tento model pamäťové karty Kingston microSDXC Class 10 UHS-I poskytuje kapacitu  128 GB . Zodpovedá rýchlostnej triede Class 10 a štandardu UHS-I U3, čo zaručuje dostatočné prenosové rýchlosti -  80 MB / s pri zápise a až 100 MB / s pri čítaní . Karta je  odolná proti  röntgenovému žiareniu,  vode, vysokým teplotám  a vibráciám. Ideálny  pre fotografovanie snímok v sekvenčnom režime  a nahrávanie 4K videa. Súčasťou balenia je adaptér na štandardnú veľkosť SD.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.