Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Jura Cool control 1l čierny 24261 Chladič mlieka

Kód: 98916
Neohodnotené
Značka: JURA
€219
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Ideálne chladenie mlieka na 4 °C

Cool Control sme technicky i vizuálne inovovali tak, aby ste si trendové špeciality s mliekom mohli vychutnávať jednoduchšie. Chladič mlieka teraz zabezpečí nielen skvelú chuť výsledného nápoja, ale zároveň neskutočne dobre vyzerá. Plnotučné mlieko ktoré má ideálnu teplotou 4 °C predstavuje spolu s optimálnou hygienou dokonalý základ pre prípravu širokého spektra rôznych mliečnych špecialít.

Nádherný vzhľad

Vzhľad chladiča na mlieko Cool Control rešpektuje klasický dizajn produktov značky JURA a samotný výrobok sa vyznačuje jednoduchou manipuláciou i nespochybniteľnou úrovňou hygieny. Cool Control je vyrobený z prémiových materiálov. Má plášť z akostného hliníka a veľmi elegantne vytvorené vetráky. Svojimi čistými, minimalistickými líniami sa Cool Control 1l hodí ako skvelý doplnok k JURA kávovarom.

Vynikajúca mliečna pena

Cool Control Vám umožní pripraviť si nadýchanú mliečnu penu s jemnou textúrou. Budete si tak môcť pochutiť na moderných nápojoch dneška – ako je napríklad flat white či espresso macchiato. Dokonalý výsledok Vám zabezpečí jeho schopnosť udržiavať mlieko na optimálnej teplote 4 °C. Cool Control navyše zabraňuje tomu, aby počas prípravy nápoja mlieko prskalo. 

Neustále bezdrôtová komunikácia* medzi chladičom a kávovarom JURA je spolu s novinkou - integrovaným ukazovateľom stavu hladiny zárukou toho, že budete vždy načas upozornený na to, že treba doliať mlieko do chladiča.

* Cool Control dokáže bezdrôtovo komunikovať so všetkými automatickými kávovarmi JURA, ktoré sú vybavené vysielačom Smart Connect. (Wireless Transmitter, si môžete voľne zakúpiť).

Zodpovedajúca hygiena

Čistenie chladiča je jednoduchá záležitosť. V umývačke riadu je možné umývať všetky komponenty od nádobky z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele až po nasávaciu trubku:

  • nádobka z nehrdzavejúcej ocele 
  • silikónový krúžok
  • kryt
  • kovová trubka
  • adaptér

 

Prednosti:

  • Bezdrôtová funkcia                     S vysielačom Wireless Transmitter

V číslach

  • Objem zásobníka                         1,1 l
  • Dĺžka kábla (cca)                          1,8 m
  • Napätie                                         100 - 240 V striedavý prúd
  • Frekvencia                                    50 - 60 Hz

Veľkosť (Š x V x H)

14,4 x 22,5 x 21,7 cm

Hmotnosť

2,5 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Kávovary príslušenstvo
Záruka: 24