Cena s DPH 149,00 € Cena bez DPH 124,17 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

Tlakový hrniec Tefal P4624833 Clipso z kvalitnej nerezovej ocele ponúka varenie, ktoré je až 2 krát rýchlejšie. Nový špecifický patentovaný systém otvárania alebo zatvárania pomocou jednej ruky je veľmi komfortný a rýchly. Objem 7,5 litrov - máte zaručenú prípravu veľkého množstva pokrmov pre celú rodinu. Súčasťou tlakového hrnca je aj varný systém riadený s odpočítavaním, ktorý sa automaticky spustí, akonáhle dosiahne správnu teplotu a upozorní vás, keď skončil, takže nie je potrebné hrniec otvárať. Takže určite ceníte jednoduché a bezpečné použitie, ako aj ľahkú údržbu a vysokú spoľahlivosť.

Tefal P4624833 Clipso

Tlakový hrniec Tefal P4624833 Clipso je vyrobený z vysoko kvalitnej ocele. Vybavený patentovaným systémom otvárania a zatvárania veka len jednou rukou. Bez nutnosti hľadania konkrétnej pozície pre aretáciu, jednoducho otvoríte a zatvoríte. Varenie je až 2 krát rýchlejšie. Objem 7,5 litra je dostatočne veľký na rýchle a jednoduché varenie celú rodinu.

Časovač

Tlakový hrniec Minut Perfect má vo výbave veľmi dômyselný časovač. Na ňom nastavíte dobu varenia, a keď dosiahne optimálnu teplotu pre varenie, časovač sa sám spustí odpočítavaním. Zvukové znamenie vás na dovarenie upozorní, takže nie je potrebné hrniec otvárať. Už nikdy nebudete podávať rozvarené alebo nedovarené jedlá!

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.