Doprava zdarma
Cena s DPH 599,00 € Cena bez DPH 499,17 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

Kondenzačná sušička bielizne s tepelným čerpadlom Gorenje D2S92ILS je zaradená v energetickej triede A++. Objem bubna pre sušenie dosahuje 9 kg bielizne. Steamtech parný generátor zabezpečí dodatočné ošetrenie parou na konci programu. Sušička ponúka 14 programov: Posteľná bielizeň, Vlna, Košele, Osvieženie parou, športové oblečenie, Quick Pro - efektívny rýchly program, Časovanie sušenia, Mix suché, Mix suché na žehlenie, IonRefresh osvieženie bielizne ionizovaným vzduchom s možnosťou výberu času sušenia. Vnútorné osvetlenie bubna uľahčí vyberanie a vkladanie bielizne. Sušička bielizne Gorenje D2S92ILS ponúka aj množstvo užitočných funkcií: Funkcia IonTech, SteamRefres, IonREfresh, odložený štart, detskú poistku a iné. Bubon WaweActive jemne ošetrí akékoľvek oblečenie. Indikátor EcoEye monitoruje vašu uhlíkovú stopu a v reálnom čase poskytuje informáciu o spotrebe vody a energie v danom programe. Sušička má hadicu AutoDrain, pomocou ktorej ju môžete pripojiť priamo k odpadu bez potreby vyprázdňovania zásobníka na kondenzát.

Nová úroveň sušenia bielizne

Sušte svoju bielizeň efektívne a rýchlo kedykoľvek a kdekoľvek. Nech je vonku veterno, vlhko alebo daždivo, vašu bielizeň môžete vždy vysušiť v pohodlí domova. Pomocou  kondenzačnej sušičky s tepelným čerpadlom Gorenje D2S92ILS máte možnosť sušiť naraz enormné množstvo bielizne. Do bubna môžete vložiť až 9 kg oblečenia. Odolný bubon vyrobený z nerezovej ocele dokáže fungovať aj na reverzný chod. Priebeh sušenia môžete kontrolovať aj na LED ukazovateli. Digitálny ukazovateľ zostávajúceho času vám pomôže v rozvrhnutí vašich aktivít počas sušenia. Používateľsky jednoduché rozhranie s centrálnym ovládačom uprostred vám umožňuje začať sušenie bielizne v 3 jednoduchých krokoch: zapnite sušičku, vzoľte program a stlačte tlačidlo štart. Na veľkom dotykovom LED displeji dopnenom o tlačidlá štart a pauza ako i s otočným voličom si vyberiete nastavenia funkcií podľa potreby. Indikátor EcoEye vám v reálnom čase poskytne spätnú väzbu o aktuálnej spotrebe vody a energie pre zvolený program.

Programy sušenia

  • Sušička má k dispozícii až 14 programov: Posteľná bielizeň, Vlna, Košele, Osvieženie parou, športové oblečenie, Quick Pro - efektívny rýchly program, Časovanie sušenia, Mix suché, Mix suché na žehlenie, IonRefresh osvieženie bielizne ionizovaným vzduchom
  • funkcie: výber času sušenia, nastavenie úrovne vysušenia, Anticrease systém proti pokrčeniu, StartDelay - odložený štart, funkcia Refresh pre osvieženie bielizne, SoftSound - jemný zvukový signál, signalizácia plnej nádrže na kondenzát, digitálny ukazovateľ zostatkového času, detská poistka, EcoEye

Prakticky vybavená

Elegantná sušička patrí k vynikajúcej energetickej triede A++. Vďaka technologickej prepracovanosti tu nájdete množstvo užitočných možností, ktoré vám výrazne zjednodušia prácuKondenzačnú sušičku s hadicou AutoDrain môžete pripojiť priamo k odpadu, a ušetriť si tak starosti so zdĺhavým vyprázdňovaním zásobníka kondenzátu. Nemusíte sa obávať o bezpečnosť vašich detí. Hoci sa sušička otvára spredu, deti si neublížia vďaka detskej poistke. Stlačením špeciálnej kombinácie tlačidiel zabránite deťom preprogramovať nastavenia. Po ukončení sušenia zaznie jemný zvukový signál. Jednoduchá nie je iba manipulácia s týmto zariadením, vákuové nožičky umožňujú bezpečne umiestniť sušičku na práčku. Vnútorné LED osvetlenie bubna vám poskytne prehľad pri vkladaní a vyberaní bielizne.

Eliminuje nadbitočnú vlhkosť pri sušení oblečenia

Sušičky WaweActive dokážu v každom cykle sušenia skondenzovať až 90 % vlhkosti z oblečnia, vďaka čomu zostane vaša bielizeň dokonale suchá a eliminuje sa nadbytovná vlhkosť vo vašej domácnosti.

Funkcia IonTech

Táto funkcia minimalizuje pokrčenie a maximalizuje sviežosť vašeho oblečenia. Vzduch plný záporne nabitých iónov vysuší bielizeň s výrazne nižšou tvorbou záhybov na vašom oblečení. Ionizátor vytvára prostredie bez väšiny alergénov, zvyškov dymu, peľu a elektrostatického náboja, ktorý sa môže nahromadiť pri procese sušenia. Vďaka tomu budete môcť svoje oblečenie omnoho jednoduchšie vyžehliť a navyše zostane svieže.

SteamTech pre jemnejšie oblečenie

Na konci vybraného programu si môžete zvoliť dodatočné ošetrenie parou. Vaše oblečenie tak bude jemnejšie, zbavené alergénov a baktérií. Bubon sa naplní parou, ktorá následne preniká do každého vlákna pre jemnejšiu bielizeň, ktorú nebudete musieť žehliť.

Účinné sušenie väčšieho množstva bielizne

Ak potrebujete usušiť objemnejšie kusy bielizne, sušička s tým nebude mať žiadny problém. Bielizeň bude hneď po vybratí mäkká, rovnomerne vysušená a menej pokrčená vďaka patentovanému obojsmernému systému fúkania vzduchu TwinAir.

Rýchle osvieženie oblečenia

Špeciálny program pre osvieženie vášho oblečenia po športových aktivitách alebo večeri IonRefresh pomocou špeciálneho programu s iónmi odstraňuje nepríjemné pachy, vôňu jedla alebo cigariet. Vaše oblečenie bude pripravené pre ďalšie použite a takmer také svieže ako čerstvo oprané v priebehu 30 minút.

Oblečenie bez pokrčenia a pachu

18 minútová parná úprava SeamRefresh odstraňuje väčšinu pokrčenia a zápach z bielizne. Osvieži vaše deky, prikrývky, zimné bundy či iné oblečenie. Je dokonalou voľbou v prípade, že potrebuje rýchlo osviežiť vaše šaty alebo sa vyhnúť zdĺhavému žehleniu.

Efektívna senzorová technológia

Inteligentná senzorová technológia sušenia automaticky reguluje proces sušenia podľa zvoleného programu, typu bielizne a požadovanej úrovne sušenia. Senzory zastavia sušenie vtedy, keď vaša bielizeň dosiahne túto úroveň aby sa sušenie zbytočne nepredlžovalo.

Farba Biela
Energetická trieda A++
Systém sušenia Tepelné čerpadlo
Kapacita bubna 9
Vstavaný displej Áno
Možnosť zabudovania Nie
Elektronický programátor Áno
Detská poistka Áno
Kontrolka plného filtra Áno
Kontrolka plného kontajnera Áno
Kontrolka zapnuté/vypnuté Áno
Materiál bubna Nerez
Nastaviteľné nohy Áno
Zvuková signalizácia ukončenia Áno
Spotreba energie za rok (kWh) 259 kWh
Hlučnosť 66 dB
Rozmery (šírka) 60 cm
Rozmery (výška) 85 cm
Rozmery (hĺbka) 63 cm

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.