Filozofia spoločnosti

Spoločnosť Róbert Mihálik ELEKTROMAX je súčasťou nákupného združenia nezávislých predajcov pod názvom Euronics.

Predajne Euronics sú väčšinou rodinné podniky, ktoré sú hrdé nielen na služby, ktoré poskytujú svojim dlhoročným zákazníkom, na znalosť potrieb a očakávaní zákazníkov, ale i na odborné vedomosti o ponúkaných produktoch. Keď vojdete do ľubovoľnej predajne Euronics môžete si byť istý, že sa Vám bude venovať kvalifikovaný personál, v mnohých prípadoch sa môže stať, že budete hovoriť priamo s majiteľom predajne. Teda s niekým, kto Vám poskytne najlepšie rady i cenné informácie a bude sa snažiť vyjsť Vám maximálne v ústrety, aby ste z predajne odchádzali spokojný a s dobrým nákupom.

Ako zákazník Euronics predajní získate hneď 2 výhody – služby, aké Vám môžu poskytnúť len lokálne predajne a zároveň výhodné ceny výrobkov, dostupné vďaka nákupnej sile najväčšej európskej skupiny Euronics.

Euronics pristupuje aj k otázkam životného prostredia veľmi zodpovedne. Svojím prístupom a službami sa snaží motivovať aj svojich zákazníkov k ohľaduplnému správaniu sa k svojmu prostrediu. Pri kúpe nových spotrebičov zabezpečujeme ekologickú likvidáciu starých výrobkov. Stačí, ak pri kúpe nového výrobku prinesiete Váš nepotrebný výrobok a predajňa Euronics sa postará o jeho doručenie na príslušné zberné miesto elektronického odpadu.

Zákazníkom odporúčame uprednostňovať úsporné „zelené“ výrobky v snahe o zníženie spotreby elektrickej energie i vody. S našimi dodávateľmi taktiež spolupracujeme na rôznych nových technologických postupoch na redukciu baliacich a prepravných nárokov.