Vážení zákazníci, spustili sme pre vás novú verziu nášho eshopu. V začiatkoch bude treba veľa vecí doladiť, preto vás prosíme o zhovievavosť, ak nebude všetko fungovať podľa vašich predstáv. Prosíme vás v rámci spolupráce, aby ste nás na chyby upozornili mailom na info@elektromax.sk. Taktiež pracujeme na dopĺňaní obrázkov a popisov jednotlivých produktov. Ďakujeme. Váš tím Elektromax.

Sony DSC-RX100M5A Fotoaparát

Kód: 98706
Neohodnotené
Značka: Sony
€751
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Digitálny zázrak Sony Cybershot DSC-RX100M5A

Zoznámte sa s modelom RX100 V – dokonalým kompaktným fotoaparátom pre zachytenie videí a snímok s úchvatnými detailmi.

  • ZEISS Vario Sonnar T
  • automatické ostrenie 0,05 sekundy a 315 bodov AF, ktoré zaisťuje najkomplexnejšie pokrytie s fázovou detekciou na svete
  • sériové snímanie rýchlosťou až 24 sn./s so sledovaním AF / AE
  • funkcie obstaranie videí v rozlíšení 4K
  • 2,9× optický zoom

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Čo sa skrýva za pokročilým AF a snímaním

Nový obrazový snímač CMOS Exmor RS® s rozlíšením približne 20,1 efektívnych megapixelov je vybavený snímačom AF s fázovou detekciou v ohniskovej rovine, rýchlym spracovaním obrazu procesorom BIONZ X ™ a predné technológií LSI, podporujúce spracovanie obrazu a jeho dokonalú kontrolu. Tak vznikla rýchlosť AF 0,05 sa súvislé snímanie so sledovaním AF / AE rýchlosťou až pribl. 24 sn./s.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Presiahnu základné požiadavky pre rozlíšenie 4K

Záznam videí v rozlíšení 4K s čítaním plného počtu pixelov bez technológie pixel binning zhusťuje približne 1,7-krát viac dát, než je pre záznam videí v rozlíšení 4K nutné: výsledok v podobe videa vo 4K je teda neprekonateľne skvelý. Samozrejme je nutné pre takto kvalitný záznam vlastniť rýchlostne zodpovedajúcu kartu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

S dvojnásobným trvaním záznamu zachytíte viac diania

Model RX100 V dokáže zaobstarať videa mimoriadne pomalým záznamom rýchlosťou až 960 sn./s (40-násobné bežná frekvencia), a dvakrát dlhšie ako jeho predchodca. Môžete teda zachytiť viac detailov, ktoré prispejú k pozoruhodnosti vašich spomienok.

Privlastnil si všestrannejšie ovládanie

Model RX100 V si privlastnil vynikajúcu výsuvný elektronický hľadáčik OLED s antireflexným poťahom ZEISS® T *, multifunkčné ovládacie krúžok a nastaviteľná tlačidlá a displej LCD nakloniteľný až o 180 stupňov, ktorým sa pýšil už jeho predchodca.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Podporované softvérom Capture One Express (for Sony)

Capture One Express (for Sony) je jedným z najlepších konvertorov RAW na svete, ktorý s presnosťou vykresľuje farby a neuveriteľné detaily. Flexibilná správa digitálnych zariadení, všetky dôležité nástroje pre úpravu a rýchly a citlivý výkon – všetko v ucelenej prispôsobiteľné aplikácii.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

kľúčové vlastnosti

Jedná sa o vysoko kvalitný digitálny fotoaparát s najrýchlejším automatickým zaostrovaním na svete. Vďaka snímaču CMOS Exmor RS je jeho AF 0,05 s. Rozlíšenie 20,1 MPx. Disponuje 3 "LCD displejom a vstavaným výsuvným bleskom. Podporuje pamäťové karty typu SD / microSD (s adaptérom) / Memory Stick. Umožňuje video záznam v rozlíšení až 4K (max 5. min). Ponúka funkcie Wi-Fi a NFC. K prepojenie so zariadeniami využíva micro HDMI a micro USB porty. napájanie sa stará batéria NP-BX1 s výdržou približne 220 snímok alebo 65 min súvislého záznamu videa (v režime MP4 28 MP). Jeho rozmery činí 101,6 × 58,1 × 41,0 mm pri hmotnosti 299 g.

Dodatočné parametre

Kategória: Digitálne kompakty
Záruka: 24
WiFi: Áno
NFC (párovanie zariadení dotykom): Áno
Bluetooth: Nie
Špeciálna výbava:
Hmotnosť v kg: 0.3kgkg
Rozmery v mm (š x v x d): 10.16x5.81x4.1cm
GPS: Nie
Displej: LCDfarebný3"
Iné:
Clona objektívu F: 1.8-2.8
Formát záznamu/rozlíšenie: XAVCS,UHD4KAVCHD
Typ fotoaparátu: Kompakt
Počet megapixelov (MPix): 20.1
Ohnisková vzdialenosť F=35mm: 24-70mm
Typ objektívu: ZeissVarioSonnarT
Bajonet objektívu: Nie
Citlivosť ISO:
Stabilizátor obrazu: Optický
Slot na pamäťové karty: SD/SDHC/SDXCdo256GB
Hľadáčik/sánky: Elektronický/Nie
Batéria: NP-BX1
Počet zaostrovacích bodov:
Typ displeja: otočný/výklopný
Typ HDMI: microHDMI
Typ USB: USB2.0
Typ snímača: CMOS
Veľkosť snímača: 1"
Zoom optický: 2,9x
Zoom digitálny: