Cena s DPH 299,00 € Cena bez DPH 249,17 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

Spoľahlivá umývačka riadu

Šikovná umývačka riadu Beko DFS 28020 W poteší každú domácu gazdinku, ktorá má plné zuby neustáleho zdĺhavého a nezáživného umývania riadu. Ak sa vám teda doma hromadia kopy neumytého riadu, stačí ho len povkladať do umývačky, spustiť program a oddychovať, zatiaľ čo umývačka odvedie špinavú prácu za vás. ej kapacita pre umývanie je 10 obedových súprav. Na jeden cyklus spotrebuje 9 l vody. Ponúka 8 programov: Predumytie, Mini 30, Eco 50, Quick & Clean, Intensive 70, Glass Care, Aqua Flex a Auto Program.

Program Quick & Clean

Umývanie riadu je vždy tou najťažšou časťou procesu varenia a konzumovania jedla. Určite každá šikovná gazdinka uvíta ak sa môže špinavého riadu zbaviť rýchlo, ľahko a úplne bez námahy. Na to skvele poslúži umývačka riadu, ktorá má zabudovaný program Quick & Clean. Tento šikovný program sa postará o to, aby ste mali riad umytý pri plne naloženej umývačke už za 58 minút. Stačí len naukladať riad do umývačky, spustiť program, vyložiť nohy a užívať si relax.

Tablety All-in-one

V súčasnosti sa pri umývaní riadu čoraz častejšie používajú čistiace tablety. Neraz sa však stáva, že sa nerozpustia úplne, čo sa odrazí nielen na kvalite umytia riadu, ale aj na jednotlivých súčastiach umývačky, ktoré sa zanášajú. Preto umývačka riadu disponuje špeciálnou funkciou, ktorá sa postará o to, aby bolo umývanie riadu s využitím tabliet efektívne a dôkladné.

Polovičná náplň

Pokiaľ vás nebaví hromadenie kôp riadu v kuchyni iba preto, aby ho bolo dostatok na naplnenie umývačky, môžete sa spoľahnúť, že toto vám s umývačkou riadu nehrozí. Aj keď nebude riadu dostatok na naplnenie umývačky, môžete pokojne program umývania spustiť. Stačí totiž i polovičná náplň a zachvíľu máte riad umytý a stačí ho už len odložiť na miesto.

Ochrana WaterSafe

Neplánované drobné nehody v kuchyni dokážu poriadne rozladiť. Aby ste sa tomu vyhli, mali by byť domáce elektrické spotrebiče zostrojené tak, aby ich používanie bolo komfortné a bezpečné. Umývačka riadu je preto vybavená systémom ochrany WaterSafe. Tento systém má zabrániť tomu, aby z umývačky začala nežiaduco unikať voda. V momente keď to hrozí, systém umývačku vypne a katastrofa je zažehnaná.

 

Farba Biela
Energetická trieda A++
Trieda účinnosti sušenia A
Počet programov 8
Počet sád riadu 10
Hlučnosť 46 dB
Spotreba vody na jeden cyklus 9 l
Spotreba energie na jeden cyklus 0.95 W
Indikátor zostávajúceho času Áno
Ukazovateľ soli Áno
Ukazovateľ leštidla Áno
Odložený štart Áno
Rýchly program Áno
Tretí príborový kôš Nie
Rozmery (šírka) 45 cm
Rozmery (výška) 85 cm
Rozmery (hĺbka) 60 cm

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.