Aktualita

Revolúcia vo svete domácich majstrov: Prvá svetová YOUseries od Bosch

Vďaka YOUseries je možné DIY úlohy vykonávať jednoducho a elegentne. Akumulátorový skrutkovač, multibrúska a ručný vysávač nadchnú luxusným vzhľadom aj svojou mimoriadnou kompaktnosťou. Každodenná práca s radom náradia YOUseries je zážitkom nie len pre vaše ruky ale aj oči. Presvedčte sa, že vďaka YOUseries má sila nový rozmer.

Produkty sú o 50 % menšie než 12V verzie, ale napriek tomu prekvapivo výkonné a silné a vďaka vyššej kapacite akumulátorových článkov optimalizované pre príslušné aplikácie. Bez ohľadu na to, či ide o vŕtanie, skrutkovanie, brúsenie alebo vysávanie. YOUseries vám pomôže skrášliť váš domov rýchlo, pohodlne a bez väčších skúseností. Produkty sú balené v dizajnových boxoch, ktoré je možné v domácnosti ľahko uložiť. Sú vám vždy po ruke. DIY úlohy ešte nikdy neboli jednoduchšie.

Simple, Compact, Different

  1. Simple: Mimoriadne intuitívne ovládanie aj bez predchádzajúcich skúseností
  2. Compact: Traja malí akumulátoroví každodenní pomocníci s udivujúcou silou
  3. Different: YOUseries je menšie, jednoduchšie a elegantnejšie než čokoľvek iné

Výkonné, ale elegantné: Štýlový spôsob na ľahké zaskrutkovanie skrutky

Zaobstarali ste si skrinku alebo kuchynskú poličku, ktorá čaká na zmontovanie? Vďaka akumulátorovému skrutkovaču od YOUseries je všetko možné: Či už vŕtate, skrutkujete alebo uvoľňujete skrutky – stačí požadovanú funkciu zvoliť posuvným voličom a zrozumiteľnými symbolmi na vrchu nástroja a môžete začať. Nastavenia voľby prevodu a smeru otáčania sa vykonávajú jednoducho a nie je nutné nad nimi premýšľať. Aj rýchlosť možno premenlivo upravovať s využitím spúšťača rýchlosti. Zapálení domáci majstri tak majú možnosť zmontovať napríklad spálňové skrinky a diely k sebe presne zoskrutkovať bez toho, aby došlo k poškodeniu plôch. Vďaka bezuhlíkovému motoru funguje akumulátorový skrutkovač zo série YOUseries mimoriadne efektívne pri akomkoľvek využití, bez ohľadu na projekt: Tento mimoriadne kompaktný a výkonný motor umožňuje zaskrutkovať 90 skrutiek s veľkosťou 4 x 40 milimetrov na jedno nabitie 4,0 Ah akumulátora.

Univerzálny všestranný pomocník: Brúsenie nebolo nikdy jemnejšie

Akumulátorová multibrúska zo série YOUseries je určená na malé až stredne veľké projekty. Povrch rýchlo a ľahko mení na zamatovo hebký – nezáleží na tom, či je predmetom projektu doska na kuchynskú poličku, záhradné kreslo alebo dekoratívny kúsok nábytku. Vďaka praktickej a ľahko použiteľnej konštrukcii sadne bezchybne do ruky a prenikne aj do stiesnených priestorov. Toto výkonné, avšak kompaktné náradie je možné ľahko zapnúť alebo vypnúť jediným tlačidlom v hornej časti. Okrem toho ho možno pripojiť k všetkým bežným jednotkám na odsávanie prachu Bosch prostredníctvom uchytenia na odsávanie prachu pružnou hadicou, vďaka čomu bude váš domov po dokončení akéhokoľvek projektu dokonale čistý. Opasková spona na hadici umožňuje kreatívnym domácim majstrom dosiahnuť ešte vyššiu mieru slobody: jednoducho pripevnite sponu na opasok nohavíc tak, aby hadica neprekážala – a potom: začnite brúsiť.
 

Univerzálny každodenný pomocník: Štýlové vysávanie

Praktický akumulátorový prenosný vysávač dopĺňa množstvo malých každodenných pomocníkov série YOUseries – a využiť ho možno v každej situácii. Pri domácom majstrovaní alebo dokonca na cestách, napríklad v aute počas kempovania. Vysáva veľa nečistôt – vrátane omrviniek, prachu, nečistôt a zvieracích chlpov – veľmi rýchlo a vďaka integrovanému filtru aj používateľsky prívetivo. Filter je možné vyčistiť alebo vymeniť rýchlo a ľahko v niekoľkých jednoduchých krokoch.

Tieto tri akumulátorové nástroje série YOUseries sú dodávané s pripojovacím portom USB-C, a tak ich možno ľahko a rýchlo nabiť pomocou USB nabíjačky. K dispozícii budú od októbra 2019. Nasledovať budú ďalšie nástroje série YOUseries. Všetky ceny sú odporúčané maloobchodné ceny vrátane DPH.