Cena s DPH 17,97 € Cena bez DPH 14,98 € Ušetríte

Momentálne nedostupné

Základný opis

Herná klávesnica s efektívnym Rainbow podsvietením, membránové spínače, multimediálne klávesy, funkcia Antighosting u 19 klávesov, odolný opletený kábel, rozloženie klávesov CZ / SK, rozhranie USB, UV povrchová úprava.

acer Nitro

Herná klávesnica s extra poddajnými membránovými snímačmi zaručuje pohodlné a akčné hranie aj pri tých najnáročnejších bitkách a dokonalý komfort pri písaní. Klávesy sa vyznačujú rýchlymi reakciami na zadaný podnet.

Ospravedlňujeme sa, popis obrázku chýba.

Hlavné prednosti:

  • Rýchla reakcia klávesov
  • Odolné spracovanie s UV povrchovou úpravou
  • Trojzónové Rainbow podsvietenie

plne vybavená

Klávesnica ponúka multimediálnych tlačidlá pre jednoduché nastavenie funkcií a zaujímavé podsvietenie , ktoré zlepšuje používanie pri nočných hrách. Tiež je doplnená o opletený kábel s konektorom USB, vďaka ktorému ju pripojíte ku všetkým počítačom a notebookom, ktoré podporujú USB štandard.

Funkcia N-key rollover

Táto funkcia vám umožňuje využiť ľubovoľnú kombináciu klávesov v rovnaký čas, bez obavy, že niektoré klávesy nebudú zaregistrované. Nebojte sa rozhodujúcich okamihov, klávesnica vždy vykoná váš povel! Táto funkcia má obmedzenie na 19 klávesov.

kľúčové vlastnosti

Nielen pre začínajúcich hráčov je vyvinutá klávesnica Acer Nitro so zaujímavým podsvietením, ktoré umocnia váš herný zážitok. K praktickej stránke je vybavená multifunkčnými tlačidlami, funkciou Antighosting a disponuje CZ / Sk rozložením kláves .

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.